کشف 155 کیلوگرم مواد مخدر در کرمان

دوشنبه ۰۸ آذر ۱۳۹۵
کشف 155 کیلوگرم مواد مخدر در کرمان

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمان از کشف 106 کیلوگرم تریاک و 49 کیلوگرم هروئین در دو عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان به نقل از فرماندهی انتظامی استان کرمان، کامبیز اسماعیلی اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان در پی انجام دو عملیات موفق پلیسی، 106 کیلوگرم تریاک و 49 کیلوگرم هروئین را کشف کردند.

وی بیان داشت: در راستای اقدامات اطلاعاتی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر یک دستگاه کامیون ولوو که از سمت شهرستان‌های جنوبی به سمت کرمان در حال تردد بود را شناسایی متوقف کردند.

اسماعیلی ادامه داد: طی بازرسی تخصصی صورت گرفته، 106 کیلوگرم تریاک که به طرز بسیار ماهرانه‌ای درون لاستیک‌های خودرو جاسازی شده بود را کشف کردند.

وی با اشاره به عملیات دوم گفت: مأموران ایستگاه ایست و بازرسی سه راهی راین حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودروی سواری سمند که از مبدأ شهرستان‌های شرقی استان به سمت کرمان در حال حرکت بود، مشکوک شدند.

اسماعیلی عنوان کرد: طی بازرسی تخصصی صورت گرفته از درون خودرو، 49 کیلوگرم هروئین که به طرز ماهرانه‌ای درون باک خودرو جاسازی شده بودند، کشف شد

وی افزود: در این دو عملیات دو نفر متهم، دو دستگاه خودرو و مواد کشف شده تحویل مقامات قضایی شدند.

کشف 155 کیلوگرم مواد مخدر در کرمان