کشف 109 کیلوگرم انواع مواد مخدر در بناب

سه شنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۵
کشف 109 کیلوگرم انواع مواد مخدر در بناب

فرماندار بناب گفت: دستگیری 108 معتاد و دستگیی 289 قاچاقچی و توزیع کننده مواد مخدر و کشف 109 کیلوگرم انواع مواد مخدر نشان از عزم جدی نیروی انتظامی برای برخورد با مواد مخدر دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بناب، ولی‌الله فرج‌اللهی امشب در هشتمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بناب در پاسخ به اظهارات خیری معاون خدمات شهری شهرداری بناب در برخی سوپرمارکت‌های حاشیه شهر مواد مخدر مثل نقل و نبات به فروش می‌رسد و مواد مخدر بهتر و بیشتر از آب میوه یافت می‌شود، اظهار داشت: دستگیری 108 معتاد و دستگیی 289 قاچاقچی و توزیع کننده مواد مخدر و کشف 109 کیلوگرم انواع مواد مخدر نشان از عزم جدی نیروی انتظامی برای برخورد با مواد مخدر دارد.

وی اضافه کرد: ولی نیروهای موجود در دایره مواد مخدر نیروی انتظامی با وجود کمبود نیرو اقدامات مؤثری انجام می‌دهند و قابل تقدیر است و جا دارد مردم و مسئولان ادارات نیز همکاری لازم را با نیروی انتظامی داشته باشند.

فرج‌اللهی خاطرنشان کرد: شهرداری باید نسبت به تشکیل جلسات متعدد در خصوص آموزش اعتیاد اقدام کند و با وجود اینکه امکانات لازم در خانه سلامت موجود است ولی شهرداری اهتمام لازم را برای برگزاری این کلاس‌ها ندارد.

وی تصریح کرد: اگر شهرداری تا جلسه آتی نسبت به تشکیل کلاس‌های آموزشی اعتیاد بخصوص در محلات محروم نکند با شهرداری برخورد لازم صورت خواهد گرفت.

کشف 109 کیلوگرم انواع مواد مخدر در بناب