میت رامنی: آمریکا با ترامپ روزهای بسیار خوبی را در پیش خواهد داشت

چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵
میت رامنی: آمریکا با ترامپ روزهای بسیار خوبی را در پیش خواهد داشت

میت رامنی نامزد پست وزارت خارجه بعد از دومین دیدار خود با دونالد ترامپ گفت که بسیار تحت تاثیر او قرار گرفته و فکر میکند آمریکا روزهای بسیار خوبی را در پیش خواهد داشت.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس به نقل از ایندیپندنت، میت رامنی از مقامات جمهوریخواه و گزینه احتمالی وزارت خارجه در دولت دونالد ترامپ بعد از دومین دیدار خود با وی به خبرنگاران گفت: واقعا تحت تاثیر قرار گرفته ام و فکر میکنم آمریکا با ترامپ روزهای خیلی خوبی را در پیش خواهد داشت.

وی تاکید کرد که این دیدار درباره سخنرانی پیروزی دونالد ترامپ و افرادی که وی برای کابینه انتخاب کرده بحث و گفتگو شد. 

رامنی اشافه کرد که به نظر من آقای ترامپ کسی است که میتواند آمریکا را به آینده خوب هدایت کند. 

میت رامنی که رقیب باراک اوباما در انتخابات سال 2012 بود هفته گذشته نیز در مجموعه گلف ترامپ با وی دیدار و رایزنی کرد. مایک پنس پس از این دیدار گفته بود که رامنی یکی از گزینه های فعال وزارت خارجه است و خودش نیز برای این پست ابراز تمایل کرده است.

با این حال یک مشاور ترامپ درباره دیدار اول رامنی و ترامپ گفته بود که وی برای دست بوسی به دیدار ترامپ رفته بود.

روزنامه نیویورک‌تایمز در گزارشی نوشته بود یکی از مشاوران ترامپ گفته که رامنی صرفا برای ادای احترام و «دست‌بوسی» با رئیس‌جمهور منتخب دیدار کرده است.

این روزنامه به نام این مشاور اشاره‌ای نکرده بود.

رامنی و ترامپ در طول مبارزات انتخاباتی علیه یکدیگر اظهارات تندی را مطرح کردند؛ تا جاییکه رامنی رئیس جمهور منتخب را شارلاتان خواند و ترامپ نیز در جواب وی گفته بود که رامنی بی عرضه است و اگر او در سال 2012 رقیب اوباما بود هرگز از وی شکست نمی‌خورد.

میت رامنی به همراه رودی جولیانی شهردار نیویورک و باب کورکر رئیس کمیته روابط خارجی سنا از گزینه های اصلی صدارت بر وزارت خارجه آمریکای ترامپ هستند.

انتهای پیاک/م

میت رامنی: آمریکا با ترامپ روزهای بسیار خوبی را در پیش خواهد داشت
jkkjkjkjkj