استمرار در تولید هدف مدیران کارخانه آرد سفید جهرم باشد

پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵
استمرار در تولید هدف مدیران کارخانه آرد سفید جهرم باشد

فرماندار ویژه جهرم در آیین شروع به‌کار مجدد کارخانه آرد سفید جهرم گفت: استمرار در تولید و تعطیل نشدن کارخانه هدف اصلی مدیران این مجموعه باشد.

به گزارش خبرگزاری فارس از جهرم، علیرضا صحرائیان عصر امروز در حاشیه بازدید خود از شروع به‌کار مجدد کارخانه آرد سفید جهرم با تبریک حلول ماه ربیع‌الاول اظهار داشت: خدا را شاکرم که در چنین روزی شاهد لبخند بر لبان کارگرانی هستیم که چند سال با مشکلات بیکاری درگیر بوده‌اند و امروز به همت همدلی سرمایه‌گذاران بخش خصوصی جهرم و دولت این کارخانه به مدار تولید بازگشت و روحیه امید در میان کارگران و کارکنان این مجموعه نمایان شده است.

وی از مدیران کارخانه آرد سفید جهرم خواست شرایطی را فراهم کنند که دیگر شاهد تعطیلی و نیمه‌فعال شدن این کارخانه بزرگ در جهرم نباشند.

صحرائیان افزود: باید سعی کنیم رابطه بین کار، کارگر و کارفرما به‌دقت بین مجموعه تولیدی بزرگ رعایت شود که باعث آرامش در هر مجموعه‌ای است.

وی از مدیرعامل کارخانه آرد سفید جهرم نیز خواست در اسرع‌وقت با خرید گندم به حداکثر ظرفیت تولید خود که همان 11 هزار تن آرد سفید در ماه است برسد و اظهار داشت: امیدوارم به‌زودی شاهد صادرات آرد سفید جهرم از گمرک این شهرستان به مقصد کشورهای حاشیه خلیج‌فارس و دیگر نقاط دنیا باشیم.

صحرائیان در پایان از توسعه کارخانه گچ در جهرم نیز خبر داد و گفت: جهرم را باید به پایگاه اقتصاد مقاومتی در استان فارس و کشور تبدیل کنیم و امیدوارم به‌زودی شاهد توسعه کارخانه گچ سفید جهرم و همچنین راه‌اندازی مجدد کارخانه الکل در این شهرستان باشیم.

استمرار در تولید هدف مدیران کارخانه آرد سفید جهرم باشد