سیستم فاضلاب بقعه متبرکه امامزاده عبدالله(ع) اصلاح شد

یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵
سیستم فاضلاب بقعه متبرکه امامزاده عبدالله(ع) اصلاح شد

رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان همدان از اصلاح و تکمیل سیستم فاضلاب بقعه متبرکه امامزاده عبدالله(ع) خبر داد و گفت: اصلاح و تکمیل سیستم فاضلاب به مساحت 5 هزار مترمربع با 700 میلیون ریال انجام شد.

حجت‌الاسلام سیدعلی حسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه تاکنون اقدامات عمرانی موثری در امامزادگان و بقاع متبرکه شهرستان همدان انجام شده است، اظهار کرد: بقعه متبرکه امامزاده عبدالله(ع) طی چند سال گذشته در حال بازسازی است.

وی ادامه داد: اجرای سنگ‌کاری، سقف کاذب، تکمیل سیستم برق، مکانیک و تجهیز مجموعه فرهنگی قرآنی آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) به مساحت 700 مترمربع با مساحت افزون بر 3 میلیارد ریال انجام شده است.

رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان همدان با بیان اینکه خرید و اجرای سنگ مرمر برای تربتخانه امامزاده عبدالله(ع) انجام شده است، افزود: برای سنگ مرمر تربتخانه 2 میلیارد ریال هزینه شد.

وی با بیان اینکه فضای سبز آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) به مساحت 2 هزار مترمربع اجرا شد، ادامه داد: برای فضای سبز شهرداری مشارکت داشته و یک میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

حسینی با اشاره به خرید و ساخت کاشی معرق برای گنبد و کتیبه‌های حیاط مرکزی و تربتخانه امامزاده عبدالله(ع)، بیان کرد: 4 میلیارد ریال برای خرید و ساخت کاشی معرق هزینه شده است.

وی با بیان اینکه اصلاح و عایق‌کاری کف صحن حیاط امامزاده عبدالله(ع) به مساحت یک‌هزار مترمربع انجام شد، ادامه داد: برای عایق‎کاری 500 میلیون ریال اعتبار هزینه شد.

رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان همدان با بیان اینکه اصلاح و تکمیل سیستم برق و نورپردازی بقعه امامزاده عبدالله(ع) نیز اجرا شد، افزود: برای این منظور یک میلیارد ریال اعتبار هزینه شد.

وی از اصلاح و تکمیل سیستم فاضلاب این بقعه متبرکه خبر داد و بیان کرد: اصلاح و تکمیل سیستم فاضلاب به مساحت 5 هزار متر مربع با هزینه‌ای افزون بر 700 میلیون ریال انجام شد.

حسینی با اشاره به اجرای نازک‌کاری و نقاشی آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) با 500 میلیون ریال اعتبار، افزود: طراحی و اجرای سقف تربتخانه امامزاده یک میلیارد ریال هزینه در بر داشته و اکنون نیز در حال اجرا است.

از: خبرگزاری فارس
سیستم فاضلاب بقعه متبرکه امامزاده عبدالله(ع) اصلاح شد