کشف بیش از 3 تن مواد مخدر در استان بوشهر/ کشف 657 کیلوگرم محموله جدید حشیش

یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵
کشف بیش از 3 تن مواد مخدر در استان بوشهر/ کشف 657 کیلوگرم محموله جدید حشیش

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: از ابتدای سال تاکنون 3 تن و 504 کیلوگرم انواع مواد مخدر با تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر کشف شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، حیدر عباس‌زاده صبح امروز در حاشیه تشریح آخرین محموله کشف مواد مخدر در استان بوشهر اظهار داشت: نیروی انتظامی استان بوشهر در راستای مقابله با مواد مخدر تلاش‌های خوبی در استان داشته است.

وی بیان کرد: از ابتدای سال تاکنون 3 تن و 504 کیلوگرم مواد مخدر در استان بوشهر انواع مواد مخدر شامل تریاک، حشیش، هرویین کشف شده و در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 63 درصد افزایش کشفیات مواد مخدر داشتیم.

فرمانده انتظامی استان بوشهر تصریح کرد: همچنین با همکاری و تلاش ماموران انتظامی 93 باند مهم قاچاق مواد مخدر در استان متلاشی شدند.

عباس زاده در مورد آخرین محموله کشف شده مواد مخدر در استان بوشهر بیان کرد: دو محموله مواد مخدر از دو استان جنوبی کشور بارگیری شده بود که 366 کیلوگرم حشیش در یک عملیات و 291 کیلوگرم حشیش هم در عملیات دوم در شهرهای جم و گناوه کشف شد.

وی ادامه داد: در این راستا 4 دستگاه خودرو از قاچاقچیان توقیف و 4 متهم هم دستگیر شدند ضمن اینکه این باند از جمله باندهای فعال قاچاق مواد مخدر بوده است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر اظهار داشت: یکی از خواسته‌های مردم برخورد با خرده‌فروشان مواد مخدر است که در این راستا تلاش‌های خوبی انجام شد به طوری که از ابتدای امسال 750 طرح ارتقا امنیت اجتماعی در محلات شهر بوشهر انجام شده است.

کشف بیش از 3 تن مواد مخدر در استان بوشهر/ کشف 657 کیلوگرم محموله جدید حشیش
jkkjkjkjkj