بانک‌ها همسو سیاست‌های دولت حرکت کنند

یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵
بانک‌ها همسو سیاست‌های دولت حرکت کنند

فرماندار شهرستان عباس‌آباد گفت: بانک‌های عامل همسو با سیاست‌های اجرایی و ابلاغی دولت در حمایت از بخش تولید و کشاورزی حرکت کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان عباس‌آباد، سید ابراهیم هاشمی بعدازظهر امروز در جلسه کارگروه بند «و» تبصره 13 ماده واحده قانون بودجه سال 95 کل‌کشور در جمع مدیران و رؤسای بانک‌های عامل این شهرستان، اظهار کرد: در بخش دستور‌العمل اجرایی اعطای تسهیلات حوادثی بانک مرکزی و مفاد بند «و» تبصره 13 ماده واحده قانون بودجه سال 1395 کل‌کشور درباره هزینه امهال بدهی کشاورزان خسارت‌دیده این جلسه برگزار شد.

وی افزود: دولت در بخش کشاورزی و حمایت از تولید گام‌های خوبی را برداشته و انتظار می‌رود بانک‌های عامل همسو با سیاست‌های اجرایی و ابلاغی دولت در جهت حمایت از بخش تولید و کشاورزی حرکت کنند.

فرماندار عباس‌آباد بیان کرد: ابلاغیه بند «و» تبصره 13 ماده واحده قانون بودجه سال 95 مربوط به استمهال وام کشاورزی کشاورزان خسارت‌دیده است که بانک‌های عامل برابر ماده چهار این تبصره پس از تشکیل کارگروه و شناسایی مشمولان موظف به اجرای آن هستند.

هاشمی در پایان گفت: این جلسه به منظور جمع‌بندی نهایی در اجرای این ابلاغیه است و مدیران برای اقدام این مهم در حمایت از تولید و کشاورزی تسریع کنند.

بانک‌ها همسو سیاست‌های دولت حرکت کنند