عمران ساری میزبان پیکان تهران و کاله آمل میهمان متین ورامین

دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵
عمران ساری میزبان پیکان تهران و کاله آمل میهمان متین ورامین

از سری مسابقات لیگ برتر والیبال در هفته دهم، عمران ساری میزبان پیکان تهران و کاله آمل میهمان متین ورامین است.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، در هفته دهم لیگ برتر والیبال روز چهارشنبه 17 آذرماه 6 بازی انجام می‌شود که دو تیم عمران شهرداری ساری و کاله آمل به‌عنوان دو نماینده مازندران به مصاف حریفان بالای جدولی خود می‌روند.

این مسابقات که از ساعت 17 برگزار می‌شود، در یکی از این بازی‌ها شاگردان بهزاد محمودی در تیم سازمان عمران شهرداری ساری در دیدار خانگی میزبان شاگردان پیمان حسینی در تیم پیکان تهران است.

این بازی در حالی در حضور تماشاگران پرشور ساروی در سالن ورزشی سیدرسول حسینی ساری برگزار می‌شود که پیکان تهران با 21 امتیاز در رده دوم جدول به‌عنوان یکی از مدعیان قهرمانی به همراه تیم بانک سرمایه است و عمران شهرداری ساری که تجربه نخستین دوره این مسابقات را دارد توانسته نتایج خوبی کسب کند و با 15 امتیاز در بین 14 تیم، پنجم است.

میرسعید معروف کاپیتان تیم ملی، امیر غفور، مهدی مرندی، مصطفی شریفات، فرهاد نظری‌افشار و جواد معنوی‌نژاد از بازیکنان سرشناس و مطرح تیم پیکان تهران در دیدار مقابل عمران شهرداری ساری هستند.

این بازی در حالی در ساری برگزار می‌شود که شاگردان بهزاد محمودی سومین بازی بزرگ و سخت را مقابل حریف در فصل جاری پیش رو دارند.

بازیکنان عمران شهرداری ساری هفته گذشته دو سِت از حریف قدرتمند خود بانک سرمایه که از بازیکنان تیم ملی بهره می‌برد، جلو بودند ولی در نهایت 3 بر 2 مغلوب شاگردان مصطفی کارخانه شدند.

پیش از این تیم عمران شهرداری ساری موفق شده بود دیگر تیم مدعی متین ورامین را 3 بر 2 شکست دهد.

همچنین در دیگر بازی نیز تیم کاله آمل در یک بازی خارج از خانه مهمان دیگر تیم مدعی متین ورامین است.

کاله آمل هفته گذشته موفق شده بود میزبان خود شهرداری اراک را در سه سِت متوالی شکست دهد.

این بازی که در ورامین برگزار می‌شود، تیم متین ورامین با 15 امتیاز در رده چهارم و کاله آمل با 9 امتیاز در مکان دهم است.

عمران ساری میزبان پیکان تهران و کاله آمل میهمان متین ورامین