Home

برنامه مسابقات جهانی اوزان غیر المپیکی کشتی و جام باشگاه‌های کشتی فرنگی جهان اعلام شد

برنامه سومین دوره رقابت‌های کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان و مسابقات جهانی کشتی اوزان غیر المپیکی اعلام شد.

دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵
برنامه مسابقات جهانی اوزان غیر المپیکی کشتی و جام باشگاه‌های کشتی فرنگی جهان اعلام شد

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از فدراسیون کشتی، سومین دوره رقابت‌های کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان با حضور 16 تیم  و در چهار گروه 4 تیمی، روزهای 18 و 19 آذرماه در  شهر بوداپست مجارستان برگزار می‌شود که برنامه این مسابقات به شرح زیر است:

چهارشنبه 17 آذرماه:

ساعت 17 تا 17:20: مراسم قرعه کشی و گروه بندی
ساعت 17:30 تا 18:30: مراسم وزن کشی کلیه اوزان

پنجشنبه 18 آذرماه:

ساعت 9 تا 15: مسابقات مقدماتی
ساعت 17 تا 20: مسابقات مقدماتی

جمعه 19 آذرماه:

ساعت 9 تا 12: مسابقات نیمه نهایی و کسب مقام های نهم تا یازدهم
ساعت 16 تا 17:30: مسابقات کسب مقام های پنجم تا هفتم
ساعت 17:30 تا 20:30: مسابقات رده بندی و فینال

رقابت‌های جهانی کشتی اوزان غیر المپیکی نیز روزهای 20 و 21 آذرماه در شهر بوداپست مجارستان برگزار می‌شود که برنامه مسابقات نمایندگان کشورمان در این مسابقات به شرح زیر است:

جمعه 19 آذرماه:

ساعت 17 تا 17:30: وزن کشی اوزان 61 کیلوگرم کشتی آزاد و 71 کیلوگرم کشتی فرنگی

شنبه 20 آذرماه:

ساعت 10 تا 13: مسابقات مقدماتی اوزان 61 کیلوگرم کشتی آزاد و 71 کیلوگرم کشتی فرنگی
ساعت 18 تا 20: مسابقات رده بندی و فینال اوزان 61 کیلوگرم کشتی آزاد و 71 کیلوگرم کشتی فرنگی
ساعت 16:30 تا 17: وزن کشی اوزان 70 کیلوگرم کشتی آزاد و 80 کیلوگرم کشتی فرنگی

یکشنبه 21 آذرماه:
ساعت 10 تا 13: مسابقات مقدماتی اوزان 70 کیلوگرم کشتی آزاد و 80 کیلوگرم کشتی فرنگی
ساعت 18 تا 20: مسابقات رده بندی و فینال اوزان 70 کیلوگرم کشتی آزاد و 80 کیلوگرم کشتی فرنگی

اختلاف ساعت ایران با مجارستان 2 ساعت و نیم است به طوری‌که ساعت 10 به وقت مجارستان، 12:30 به وقت ایران است.

* تیم‌های کشتی آلیش راهی بلاروس می‌شوند

رقابت‌های جام جهانی کشتی آلیش روزهای 20 و 21 آذرماه در شهر مینسک بلاروس برگزار می‌شود و تیم‌های مردان و بانوان کشورمان در این رقابت‌ها شرکت خواهند کرد که اسامی آنها به شرح زیر است:

کشتی بانوان:

60 کیلوگرم: ریحانه شیخیان
70 کیلوگرم: دینا دهنوی
75+ کیلوگرم: آسیه شجاعی
مربی ارشد: فراست مبتدی

کشتی مردان:

70 کیلوگرم: محمد غلامی
90 کیلوگرم: داود عوض زاده
90+ کیلوگرم: سعید وافری
مربی ارشد: عباس حاج کناری
مربی: رامین احمدی