برگزاری همایش «بصیرت، ولایتمداری، در پرتو ولایت» در رشت

سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵
برگزاری همایش «بصیرت، ولایتمداری، در پرتو ولایت» در رشت

مسؤول بسیج کارکنان دولت در گیلان از برگزاری همایش «بصیرت، ولایتمداری، در پرتو ولایت» همزمان با نهم دی ماه امسال در شهر رشت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، حسن حبیبی عصر امروز در جلسه هماهنگی یوم‌الله نهم دی «روز بصیرت و میثاق امت با ولایت» اظهار کرد: انقلاب اسلامی که به رهبری امام(ره) به پیروزی رسید، هستی‌بخش اسلام بود.

وی به نقش گروه‌های مردمی در انقلاب‌ها و نهضت‌ها اشاره کرد و افزود: نقش برجسته مردم وجه تمایز انقلاب اسلامی نسبت به دیگر انقلاب‌ها است.

مسؤول بسیج کارکنان دولت در گیلان با بیان اینکه امام(ره) با دوراندیشی گروه‌های مردمی را پس از پیروزی انقلاب اسلامی در قالب بسیج سازماندهی کرد، یادآور شد: در دوران دفاع مقدس نیروهای بسیج از کشور دفاع کردند.

حبیبی به فتنه سال 88 در بستر جنگ نرم دشمنان اشاره کرد و گفت: بعضی از سیاسیون اعلام می‌کنند انقلاب‌ها پس از 30 سال به دلیل شکاف نسلی شکننده می‌شوند.  

وی با اشاره به عوامل اساسی در زمینه‌سازی حماسه هشتم دی مردم گیلان و 9 دی مردم ایران در سال 88، تصریح کرد: ایمان و باورهای اعتقادی مردم دلیل حضور حماسی مردم در مقابل فتنه‌گران بود.

مسؤول بسیج کارکنان دولت در گیلان، رهبری الهی و هوشمندانه مقام معظم رهبری را نکته مهم حضور مردم در صحنه و مقابله با فتنه‌گران خواند و بیان کرد: بصیرت مردم راهپیمایی خودجوش را به وجود آورد به طوری که حضور جمعیت از قبل قابل پیش‌بینی نبود.

حبیبی، عاشورایی بودن جامعه را دلیل حضور مردم در حماسه 9 دی عنوان کرد و یادآور شد: مردم با حضور در صحنه طومار فتنه‌گران را درهم پیچیدند.

وی با تأکید بر یادآوری حضور حماسی مردم در مقابل فتنه‌گران، اظهار کرد: نهم دی ماه امسال همایش «بصیرت، ولایتمداری، در پرتو انتظار» در شهر رشت برگزار می‌شود.

برگزاری همایش «بصیرت، ولایتمداری، در پرتو ولایت» در رشت