همه خود را مدیون خون پاک شهدا می‌دانیم

سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵

فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی با اشاره به جایگاه و مجاهدت شهدا گفت: همه ما خود را مدیون خون پاک شهدا می‌دانیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد به نقل از روابط عمومی سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی، سردار سید حسن مرتضوی در دیدار با خانواده شهیدان محمدعلی پورزال و ابراهیم آموزگار اظهار کرد: ما خود را مدیون خون پاک شهدا می‌دانیم و این باور قلبی و اعتقاد راسخ ما است.

در دیدار فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی خانواده معزز شهیدان محمدعلی پورزال و ابراهیم آموزگار به بیان خاطراتی از شهید پرداختند.

خبر دیگری هم از روابط عمومی سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی حاکی است یادواره دهستان گلیان در محل مسجد امام حسین علیه‌السلام این روستا با حضور سردار سید حسن مرتضوی فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع)، خانواده معزز شهدا، آزادگان، رزمندگان، ایثارگران، جانبازان، پاسداران، بسیجیان، مسئولین و مردم شهیدپرور برگزار شد.

سخنرانی مراسم را سردار سید حسن مرتضوی فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه علیه‌السلام خراسان شمالی و مداحی آن را محمدرضا ایزی بر عهده داشت.

خاطره‌گویی رزمندگان دفاع مقدس، خیرمقدم گویی یکی از فرماندهان دوران دفاع مقدس و دکلمه دختر شهید از دیگر برنامه‌های این یادواره باشکوه بود.

قرار دادن پرچم استکبار جهانی آمریکا و اسرائیل غاصب بر سر راه مدعوین از ابتکارات ستاد برگزاری یادواره شهدا بود.

همه خود را مدیون خون پاک شهدا می‌دانیم