اعتراض استاندار به عملکرد ضعیف بانک توسعه تعاون در چهارمحال و بختیاری

چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵
اعتراض استاندار به عملکرد ضعیف بانک توسعه تعاون در چهارمحال و بختیاری

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: علی‌رغم اقدامات خوب کلیه بانک‌های این استان در بحث اقتصاد مقاومتی بانک توسعه تعاون استان بسیار ضعیف عمل کرده و در بین همه بانک‌های عامل در این استان این بانک رتبه آخر را دارا است.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، قاسم سلیمانی دشتکی امشب در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: علی‌رغم اقدامات خوب کلیه بانک‌های این استان در بحث اقتصاد مقاومتی ولی بانک توسعه تعاون استان بسیار ضعیف عمل کرده است.

استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه این بانک فقط تا پایان آذرماه سال جاری فرصت دارد تا رویه خود را تغییر داده و در زمینهٔ سیاست‌ها اقتصاد مقاومتی فعال شود، گفت: اگر خلاف این شود حتماً مراتب طی نامه‌ای به مسؤولان کشوری این بانک اعلام خواهد شد.

این مسؤول با بیان اینکه اگر بانک توسعه تعاون به عملکرد ضعیف خود در حوزه اقتصاد مقاومتی ادامه دهد و تغییری در سیاست‌ها خود ایجاد نکند چهارمحال و بختیاری نیازی به شعب این بانک در این استان ندارد، خاطرنشان کرد: پیرامون اقتصاد مقاومتی و در بین همه بانک‌های عامل در این استان این بانک رتبه آخر را دارا است.

سلیمانی دشتکی افزود: روشن است که بخش تعاون تأثیر به‌سزایی در پیشبرد اهداف اقتصادی در کشور و همچنین در چهارمحال و بختیاری دارد لذا عملکرد نامناسب و ضعیف بانک توسعه تعاون این استان به‌منزله مخالفت مدیران و عوامل اجرایی این بانک با اجرای طرح‌ها و پروژه‌های اقتصاد مقاومتی است.

استاندار چهارمحال و بختیاری مهلت بانک توسعه تعاون این استان برای تقویت فعالیت‌های خود در حوزه اقتصاد مقاومتی را حداکثر تا دو هفته آینده دانست و تأکید کرد: سایر بانک‌ها این استان تلاش خود را در پرداخت تسهیلات به طرح‌های اقتصاد مقاومتی انجام داده و توانسته‌اند طی دو هفته گذشته عملکرد خوب و رضایت‌بخشی از خود نشان دهند.

اعتراض استاندار به عملکرد ضعیف بانک توسعه تعاون در چهارمحال و بختیاری