کشف لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق یک میلیارد ریالی در مراغه

سه شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵
کشف لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق یک میلیارد ریالی در مراغه

فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از کشف انواع لوازم آرایشی و بهداشتی به ارزش یک میلیارد ریال توسط ماموران یگان امداد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، رضا اصلانی‌فر اظهار داشت: در راستای مبارزه همه جانبه با معضل قاچاق کالا در سطح شهرستان، ماموران یگان امداد از فعالیت دو نفر در زمینه نگهداری لوازم آرایشی قاچاق در انباری در شهرستان مراغه با خبر شدند.

وی افزود: در تحقیقات پلیس، انبار مذکور شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات ویژه اقلام مذکور حین بارگیری به داخل وانت توقیف شد.

فرمانده انتظامی مراغه با اشاره به کشف 3 هزار و 600 قلم انواع لوازم آرایشی و بهداشتی و 35 قلم لوازم برقی آرایشی تصریح کرد: برابر نظر کارشناسان ارزش تقریبی کالاهای مکشوفه یک میلیارد ریال برآورد شده است.

اصلانی فر بیان داشت: در این رابطه دو متهم نیز دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی مراغه با تاکید بر برخورد قاطع پلیس با مجرمان و هنجار شکنان، از شهروندان خواست با ارائه گزارش‌ها و اطلاعات خود از طریق تلفن110 به مراکز پلیس، در افزایش امنیت اجتماعی و اقتصادی جامعه خود اثرگذار باشند.

کشف لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق یک میلیارد ریالی در مراغه
jkkjkjkjkj