انقلاب اسلامی بیش از هر چیز نیازمند صداقت است/ ملت ایران نیازمند استقامت و ایستادگی است

پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵
انقلاب اسلامی بیش از هر چیز نیازمند صداقت است/ ملت ایران نیازمند استقامت و ایستادگی است

نماینده ولی‎فقیه در استان گلستان گفت: انقلاب ما و میهن اسلامی بیش از هر چیز به صداقت با انقلاب، خدا و ارزش‎های انقلاب اسلامی نیازمند است.

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، آیت‎الله سید کاظم نورمفیدی صبح امروز در مراسم اختتامیه اجلاسیه ملی 4 هزار شهید استان گلستان که در محل دائمی نمایشگاه‌ بین‌المللی گلستان در حال برگزاری است، اظهار کرد: این مجلس هم خادم است و هم خاتم؛ نگین زینت‎بخش همه محافل و مجالسی است که در سطح استان برگزار شد.

وی با اشاره به تأکیدات رهبر معظم انقلاب در دیدار با ستاد اجلاسیه 4 هزار شهید استان گلستان تصریح کرد: ایشان فرمودند در برگزاری محفل شهیدان صرف منشورات، ارائه افکار، اندیشه‎ها و مسائل این‌چنینی کفایت نمی‎کند بلکه باید آرمان شهیدان و راه آنان امروز به ذهن و دل جامعه رسوخ پیدا کند.

نماینده ولی‎فقیه در گلستان تأکید کرد: نسل جوان که شاید نه امام راحل را دیدند و نه سختی‎هایی که برای انقلاب پیش آمد و نه دفاع مقدس را دیدند باید راه شهیدان به ذهن و دل نسل جدید منتقل و آرمان‎های شهیدان حفظ و صیانت شود.

نورمفیدی با بیان اینکه شهیدان درس مهمی به بشریت دادند نخستین درس آنها را در صداقت دانست و گفت: شهیدان صداقت خودشان را به راه خدا،  ارزش‎های الهی و انقلاب با نثار خونشان به اثبات رساندند و امضا کردند شهید با شهادت خودش چنین پیامی را برای همه ما دارد که ما در راه خدا، دین خدا و ارزش‌های انقلاب اسلامی همیشه صادق باشیم.

وی افزود: دلیل صداقت شهدا شهادتشان بود، امروز انقلاب ما و میهن اسلامی ما بیش از هر چیز به این صداقت با انقلاب، خدا و ارزش‌های انقلاب نیاز دارد.

نماینده ولی‎فقیه در گلستان پیام دیگر شهدا را در خواستن توانستن است بیان کرد و گفت: شهیدان به ما فهماندند هر ناممکنی را می‎توانیم ممکن سازیم و هر کار سخت و دشواری امکان‎پذیر است.

نورمفیدی ابراز کرد: دشمنان در هشت سال دفاع مقدس همه دست به دست هم دادند که ایران اسلامی را از پای بردارند اما نتوانستند، چراکه ملت ایران متحد و یکپارچه با توکل به خدا وارد میدان شد و به پیروزی رسید.

وی با اشاره به اینکه پیام شهیدان برای همه نسل‎ها و عصرها است، گفت: پیام شهیدان این بود که در برابر مشکلات تکان نخوریم و نلرزیم، کفر جهانی و استکبار جهانی بر سر انقلاب ما ایستاده و می‎خواهد برای ما مشکل ایجاد کند جواب را شهیدان به ما آموختند که با صداقت با خدا، راه خدا و انقلاب هر ناممکنی را می‎توانیم ممکن سازیم و مشکلات را از میان برداریم.

نماینده ولی‎فقیه در گلستان تأکید کرد: انقلاب اسلامی اکنون بیش از گذشته به استقامت، صبر و ایستادگی ملت و نسل جوان نیازمند‌ است.

نورمفیدی بر لزوم مطالعه وصیت‎نامه شهیدان تأکید کرد و گفت: اگر وصیت‎نامه شهیدان را مطالعه کنید دفاع از ولایت و محوریت نظام مقدس اسلامی مورد تأکید آنها بوده است اگر در گذشته ما مشکل پیدا کردیم در قیام‎ها و نهضت‎ها چون چنین محوریتی «ولایت» وجود نداشت و قیام‎ها از هم پاشیده شد.

وی افزود: باید این را با صحه صدر و با منطق به نسل‎های جدید و امروز منتقل کنیم دشمن یکی از چیزهایی که هدف قرار داده محوریت انقلاب اسلامی است.

نورمفیدی بیان کرد: اتحاد و یکپارچگی زیر لقای پرچم مقدس جمهوری اسلامی می‎تواند انقلاب را تا ظهور مهدی (عج) تداوم بخشد.

انقلاب اسلامی بیش از هر چیز نیازمند صداقت است/ ملت ایران نیازمند استقامت و ایستادگی است