فداکار: صالحین از لیگ والیبال حذف نشده است/ از شنیدن خبر فروش کلیه ورامینی‌ها ناراحت شدم!

دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵
فداکار: صالحین از لیگ والیبال حذف نشده است/ از شنیدن خبر فروش کلیه ورامینی‌ها ناراحت شدم!

مدیرعامل باشگاه صالحین ورامین گفت: تیم ما هنوز از لیگ برتر والیبال حذف نشده است.

علیرضا فداکار در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد حذف تیم والیبال صالحین ورامین از رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور اظهار داشت: تیم ما هنوز حذف و منحل نشده است. در حقیقت فکر می کنم قانون تفسیر شده است و ما این فرصت را داریم که همچنان در لیگ حضور داشته باشیم. 

وی ادامه داد: به شدت دنبال تامین منابع مالی هستیم و اگر بتوانیم هزینه‌های مدنظرمان را تامین کنیم از فدراسیون خواهش خواهیم کرد تا ما را از لیگ کنار نگذارند. به عقیده من اگر تیمی دو بازی متوالی در میدان حاضر نشود باید از لیگ حذف شود، اما این اتفاق هنوز برای ما رخ نداده است.

مدیرعامل باشگاه صالحین ورامین خاطرنشان کرد: هنوز با فدراسیون حرفی نزده‌ایم چون بحث تامین منابع مالی مهمتر است. در حال حاضر حتی اگر فدراسیون هم به ما اجازه حضور دهد چون پولی به بازیکنان نداده‌ایم با همان مشکل قبلی روبرو خواهیم شد. بنابراین ابتدا باید تامین هزینه کرده و سپس با فدراسیون والیبال برای ادامه حضور خود مذاکره کنیم.

فداکار درمورد اینکه چرا تامین هزینه روز گذشته انجام نشد، تصریح کرد: ما روز گذشته هم این کار را کردیم و امضای شهردار را هم گرفتیم، اما نتوانستیم نفر دوم ذی‌حساب را پیدا کنیم تا چک را امضا کند. چند نفر درگیر این موضوع بودند، اما متاسفانه به سرانجام نرسید. فکر می‌کنم یک یا دو روز آینده تکلیف ما نهایی شود.

وی درخصوص اینکه بازیکنان تیم شما آزاد معرفی شدند، گفت: طبق آیین‌نامه اگر بازیکنی تا نیم فصل بخشی از قرارداد خود را دریافت نکند می‌تواند از تیمش جدا شده و به تیم دیگری برود. ما مشکلی با این موضوع نداریم، چون پول به بازیکنان نداده‌ایم نمی‌توانیم آنها را هم به زور نگه داریم.

مدیرعامل باشگاه صالحین ورامین در خصوص اینکه برخی از هواداران ورامینی اعلام کرده‌اند که حاضرند کلیه‌های خود را بفروشند تا تیم صالحین در لیگ بماند، تصریح کرد: این خبر را شنیدم و البته بسیار هم ناراحت شدم. البته مردم ورامین اگر لازم بدانند این کار را هم خواهند. ورامینی‌ها در طول تاریخ نشان دادند که اهل شعار نیستند و عمل می‌کنند.

فداکار: صالحین از لیگ والیبال حذف نشده است/ از شنیدن خبر فروش کلیه ورامینی‌ها ناراحت شدم!