درخشنده: اگر ورامین به لیگ برگردد، من به سراغ شغل دیگری می‌روم!

چهارشنبه ۰۱ دی ۱۳۹۵
درخشنده: اگر ورامین به لیگ برگردد، من به سراغ شغل دیگری می‌روم!

رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال گفت: اگر تیم صالحین ورامین به لیگ برتر بازگردد من هم به سراغ شغل دیگری خواهم رفت.

سعید درخشنده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد کنار گذاشتن تیم والیبال صالحین ورامین از رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور اظهار داشت: ما ابتدای فصل به مسئولان این تیم اعلام کردیم که بدهی‌های سال قبل بازیکنان را پرداخت کنند اما این اتفاق رخ نداد. 

وی ادامه داد: با حمایت‌های مسئولان استانی و نماینده مجلس داورزنی دستور داد که صالحین در لیگ بماند و رفته رفته بدهی‌های خود را مرتفع کند اما این اتفاق رخ نداد و در هفته اول این تیم به دلیل مشکلات مالی اجازه بازی پیدا نکرد. مشکلات این تیم ادامه پیدا کرد تا بازی نخست دور برگشت که بازیکنان این تیم مقابل پارسه به میدان نیامدند. 

رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال عنوان کرد: با وجود حمایت‌های فدراسیون از تیم صالحین ورامین مجبور هستیم طبق آئین‌نامه این تیم را حذف کنیم چرا که در دو بازی از رقابت‌های لیگ برتر حضور پیدا نکرده است. به این ترتیب امتیازات ورامین حذف می‌شود و این تیم از جدول کنار می‌رود.

درخشنده  در پاسخ به این سؤال که آیا احتمال دارد ورامینی‌ها باز هم به لیگ برگردند، تصریح کرد: اگر صالحین ورامین به لیگ برگردد من هم برمی‌گرم و به سراغ شغل دیگری می‌روم! آئین‌نامه سازمان لیگ را تمام مسئولان باشگاه‌ها امضا کرده‌اند و برای احترام به آئین‌نامه باید ورامین حذف می‌شد.

درخشنده: اگر ورامین به لیگ برگردد، من به سراغ شغل دیگری می‌روم!
jkkjkjkjkj