صالحین ورامین به لیگ برتر والیبال بازگشت/ کمپین فروش کلیه جواب داد!

چهارشنبه ۰۱ دی ۱۳۹۵
صالحین ورامین به لیگ برتر والیبال بازگشت/ کمپین فروش کلیه جواب داد!

تیم والیبال صالحین ورامین که صحبت از انحلالش بود با پرداخت بدهی بازیکنان به لیگ برتر بازگشت.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، دور برگشت مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران جام شهدای منا روز یکشنبه هفته گذشته آغاز شد. تیم صالحین ورامین قرار بود در این روز از ساعت 17 در خانه والیبال تهران به مصاف پارسه  برود که در این مسابقه حاضر نشد و با شکست فنی روبرو شد.

در پی این اتفاق سازمان لیگ فدراسیون والیبال در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که تیم صالحین ورامین بر اساس آئین‌نامه سازمان لیگ به دلیل 2 شکست فنی از رقابت‌های لیگ برتر حذف شد. تیم صالحین ورامین در هفته نخست لیگ برتر والیبال به دلیل عمل نکردن به تعهدات مالی خود با شکست فنی برابر پارسه روبرو شد.

در اطلاعیه سازمان لیگ تاکید شده است که بازیکنان تیم صالحین ورامین برابر آئین نامه سازمان لیگ بازیکن آزاد تلقی می‌شوند و می‌توانند با باشگاه‌های خواهان به شرط داشتن سهمیه قرارداد منعقد کرده و پس از ثبت در هیات والیبال استان مربوطه به سازمان لیگ ارائه کنند.

پس از این اتفاق هوادار صالحین ورامین کمپین فروش کلیه برای ماندن این تیم‌ در لیگ برتر به راه انداختند. به هر حال پس از کش و قوس‌های فراوان و رایزنی‌هایی که صورت گرفت این تیم به لیگ برتر بازگشت و امروز تمرینات خود را از سر خواهد گرفت.

محمد ترکاشوند، سرمربی تیم والیبال صالحین ورامین با اعلام این خبر به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: به هر حال از امروز تمرینات را شروع می‌کنیم و باید منتظر سازمان لیگ باشیم تا تاریخ بازی‌مان برابر سایپا را اعلام کند.

طبق برنامه قبلی صالحین ورامین باید در هفته سیزدهم (امروز) برابر سایپا قرار می‌گرفت، اما با توجه به شرایط، این مسابقه امروز برگزار نمی‌شود. گفته می‌شود بازی صالحین و سایپا در روزهای آینده به عنوان یک بازی معوقه در تاریخی که متعاقباً اعلام خواهد شد، انجام می‌شود.

صالحین ورامین به لیگ برتر والیبال بازگشت/ کمپین فروش کلیه جواب داد!