56 درصد مجروحان حوادث هفته گذشته قم راکبان موتورسیکلت بوده‌اند

شنبه ۰۴ دی ۱۳۹۵
56 درصد مجروحان حوادث هفته گذشته قم راکبان موتورسیکلت بوده‌اند

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی قم گفت: 262 راکب موتورسیکلت طی حوادث هفته گذشته در استان مجروح شدند که 56 درصد مجروحان کل حوادث را به خود اختصاص داده‌اند.

محمدرضا حسنی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به حوادث یک هفته گذشته استان قم اظهار کرد: حادثه‌ تصادف خودروی ال 90 با عابر پیاده روز 28 آذرماه امسال روی داد که در آن خانمی 35 ساله جان خود را از دست داد.

وی خاطرنشان کرد: مرگ مردی 44 ساله در اثر برخورد دو خودروی سنگین در جاده قدیم قم - تهران از حوادث روز 30 آذرماه امسال بود که ساعت 11:34 روی داد؛ مرگ مرد 40 ساله در اثر سقوط از ارتفاع 15 متری شهرک قدس از دیگر حوادث این روز بود.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی قم با اشاره به واژگونی خودروی وانت در جاده نیزار در روز اول دی‌ماه گفت: این حادثه سبب مرگ مردی 20 ساله و مصدومیت دو نفر دیگر شد.

‌وی از برقراری 7 هزار و 329 تماس طی هفته اخیر با مرکز اورژانس قم خبر داد و افزود: طی این تماس‌ها یک‌هزار و 433 مأموریت انجام شد که از 461 مصدوم حوادث ترافیکی، 146 نفر سرپایی درمان شدند و 312 نفر برای گذراندن مراحل درمان بیشتر به بیمارستان انتقال یافتند.

حسنی با بیان اینکه 60 درصد مأموریت‌ها در قالب 247 مأموریت مربوط به موتورسیکلت‌سواران بوده است،‌ گفت: 262 راکب موتورسیکلت طی حوادث هفته گذشته مجروح شدند که 56 درصد مجروحان کل حوادث را به خود اختصاص داده‌اند.

از: خبرگزاری فارس
56 درصد مجروحان حوادث هفته گذشته قم راکبان موتورسیکلت بوده‌اند
jkkjkjkjkj