دولت با هرگونه سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه بانه همکاری می‌کند

شنبه ۰۴ دی ۱۳۹۵
دولت با هرگونه سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه بانه همکاری می‌کند

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گفت: در راستای حمایت از سرمایه‌گذاران و همچنین رونق اقتصادی در کردستان دولت با هرگونه سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه بانه همکاری می‌کند.

به گزارش خبرگزاری فارس از بانه، علی یزدانی پیش‌ازظهر امروز در جریان بازدید از روند احداث منطقه ویژه اقتصادی بانه در مصاحبه با خبرنگاران اظهار داشت: سفر به کردستان برای بررسی وضعیت زیرساخت‌های منطقه ویژه اقتصادی بانه و همچنین واحدهای تولیدی در شهرک‌های صنعتی کردستان است.

وی تصریح کرد: بالغ بر هزار هکتار اراضی برای توسعه صنعتی در استان کردستان در اختیار شرکت شهرک‌های صنعتی قرار گرفته است که نیمی از آن واگذار شده است.

به گفته یزدانی، منطقه ویژه اقتصادی بانه تنها منطقه‌ای است که از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و پتانسیل‌های خوبی دارد که ما از سرمایه‌گذاران بومی و همچنین خارج از استان کردستان دعوت می‌کنیم تا در منطقه ویژه اقتصادی بانه سرمایه گذاری کنند.

وی اظهار داشت: با اعتبار اولیه 30میلیارد ریال و محصورشدن زمین منطقه ویژه اقتصادی مقدمات استقرار گمرک و سرمایه‌گذاری در این منطقه فراهم شده است.

وی خاطرنشان کرد: با همکاری و استقبال خوبی که مردم این منطقه از ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در بانه را دارند امیدواریم ظرف 6ماه آینده زمینه ایجاد سرمایه‌گذاری در این منطقه فراهم شود که منجر به رونق اقتصادی و اشتغال‌زایی خواهد شد.

یزدانی اضافه کرد: وسعت این منطقه 85هکتار است و از سرمایه‌گذاران بومی و سایر مناطق کشور دعوت می‌کنیم به سرمایه‌گذاری در این منطقه اقدام نمایند چراکه نزدیکی به مرز و پتانسیل‌های خوب از ویژگی‌های این منطقه است و در راستای حمایت از سرمایه‌گذاران و همچنین رونق اقتصادی در کردستان دولت با هرگونه سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه بانه همکاری می‌کند.

دولت با هرگونه سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه بانه همکاری می‌کند