کمک 339 میلیون تومانی خیرین به جشن درخت آرزوها در کردستان

شنبه ۰۴ دی ۱۳۹۵
کمک 339 میلیون تومانی خیرین به جشن درخت آرزوها در کردستان

مدیرکل کمیته امداد کردستان از کمک 339 میلیون تومانی خیرین به ایتام کردستان در قالب جشن درخت آرزوها خبر داد و گفت: 114 میلیون تومان از این کمک‌ها بصورت نقدی و 225 میلیون تومان نیز در قالب کالا و خدمات بوده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، قنبر موسی‌نژاد ظهر امروز در نشست علمی تخصصی بازاریابی اجتماعی و جذب و نگهداشت حامیان با محوریت ایجاد باشگاه خیران در سنندج اظهار کرد: کودکان یتیم و بی‌سرپرست یکی از گروه‌های هدف این نهاد هستند.

وی با بیان اینکه 6 هزار نفر از مددجویان زیرپوشش کمیته امداد در کردستان را ایتام و محسنین تشکیل می‌دهند، افزود: این نهاد در کنار ارائه خدمات مختلف به ایتام به صورت ویژه در بحث حامی‌یابی و بهره‌گیری از ظرفیت خیران و افراد خیراندیش به منظور ایجاد بستر زندگی بدون دغدغه اقتصادی برای ایتام تلاش می‌کند.

موسی نژاد گفت: بیشترین دغدغه ایتام زیرپوشش کمیته امداد مشکلات اقتصادی و عدم توانایی در تامین نیازهای اساسی زندگی است که تامین این نیازها با توجه به محدودیت‌هایی که در زمینه منابع مالی داریم به مشارکت و همکاری هر چه بیشتر خیران نیاز دارد.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری جشن درخت آرزوها در 25 آذر ماه گذشته گفت: در این مراسم که با هدف حمایت و یاری رساندن به ایتام نیازمند برگزار شد، توسط خیران 339 میلیون تومان به ایتام کردستانی کمک شد.

مدیرکل کمیته امداد کردستان افزود: 114 میلیون تومان از این کمک‌ها بصورت نقدی و 225 میلیون تومان نیز در قالب کالا و خدمات بوده است.

100درصد کمک‌های خیران به دست نیازمندان می‌رسد

موسی‌نژاد در ادامه با بیان اینکه 100 درصد کمک‌های خیران به دست نیازمندان می‌رسد، افزود: خیران می‌توانند در کنار کمک‌های نقدی خود در قالب خدمات آموزشی، درمانی، تحصیلی و سایر نیازمندی‌های این خانواده‌ها در این کار خداپسندانه مشارکت کنند.

 وی در ادامه به حمایت 15 هزار و 350 حامی از ایتام کردستانی خبر داد و اظهار کرد: 4 هزار نفر از این حامیان در داخل استان و مابقی در خارج از استان هستند.

مدیرکل کمیته امداد کردستان گفت: کمیته امداد تلاش می‌کند با حفظ کرامت و عزت نفس ایتام و خانواده‌های نیازمند کمک‌های خیران را به سمت نیازمندان هدایت کند.

وی با اشاره به طرح اکرام ایتام گفت: افرادی که در این طرح مشارکت دارند در حد توانایی مالی خود بصورت ماهیانه کمک‌های خود را به حساب ایتام واریز می‌کنند.

کمک 339 میلیون تومانی خیرین به جشن درخت آرزوها در کردستان