ملت در ساختن کشور مشارکت خواهند کرد

شنبه ۰۴ دی ۱۳۹۵
ملت در ساختن کشور مشارکت خواهند کرد

استاندار خراسان شمالی گفت: ملت آگاهانه و عاقلانه در ساختن کشور و میهن خویش مشارکت خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شیروان، محمدرضا صالحی عصر امروز در نشست هم‌اندیشی مسئولان شیروانی اظهار کرد: باوجود هجمه‌های وسیع دشمن اما ملت ما، آگاهانه و عاقلانه در ساختن مهین خویش مشارکت خواهند کرد.

استاندار خراسان شمالی گفت: با وجود تلاش دشمن برای گمراه کردن مردم برای عدم حضور در صحنه، اما تلاش‌های آنان همچون گذشته بی‌اثر است.

وی در ادامه تنها راه مقابله با استکبار را حفظ  وحدت اسلامی دانست و گفت: این عامل باعث پیشبرد اهداف نظام اسلامی‌ شده است.

صالحی با اشاره به در پیش بودن انتخابات اردیبهشت‌ماه اظهار کرد: انتخابات مهمی را پیش روداریم و اساسا رئیس‌جمهور یک ملت پرچم و تابلو آن ملت است.

نماینده عالی دولت در استان خراسان شمالی ادامه داد: باید با بهره‌گیری از همه امکانات  و ظرفیت‌های موجود جامعه به‌گونه‌ای عمل کنیم تا مشارکت همه‌جانبه گسترده  مردم در انتخابات محقق شود.

وی در ادامه گفت: مشارکت در انتخابات نقطه اوج احساس مسئولیت مردم در تعیین سرنوشت سیاسی خود  و برگزاری انتخابات آزاد و رقابتی از شرایط اصلی  برای تحقق این مشارکت است.

صالحی، تحقق آرمان‌های امام راحل را در گرو مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شورای های اسلامی عنوان کرد و گفت: به‌طور قطع  عزت همه ایرانیان و مسلمانان با انتخابات پیش رو عجین شده است.

وی با تاکید بر این‌که مردم و مسؤولان، لازم و ملزوم یکدیگر هستند، اضافه کرد: باید درنهایت همدلی در تمامی  عرصه‌ها  اقتدار نظام اسلامی را به رخ جهانیان بکشانیم.

استاندار خراسان شمالی  مقبولیت نظام را در گرو رأی تک‌تک افراد جامعه دانست و گفت مردم ایران، مردم فهمیده و باشعور هستند و به ارزش‌ها و آرمان‌های امام رهبری و اعتقادات مذهبی خود پایبند هستند در انتخابات سال 96 حماسه‌ای ماندگار خلق خواهند کرد.

صالحی با برشمردن خدمات دولت یازدهم در ابعاد مختلف  یادآور شد: بی‌تردید تاریخ خدمات ارزشمند دولت تدبیر و امید را هیچ‌گاه فراموش نخواهد کرد.

ملت در ساختن کشور مشارکت خواهند کرد