9 دی‌ماه روز پیوند امت با ولایت است

دوشنبه ۰۶ دی ۱۳۹۵
9 دی‌ماه روز پیوند امت با ولایت است

امام جمعه شهرستان قصرشیرین 9 دی‌ماه را روز پیوند امت با ولایت دانست و گفت: جهانیان بدانند ملت ایران در بزنگاه‌های مختلف از انقلاب خویش دست نمی‌کشد.

حجت‌الاسلام علی ملکی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه اظهار داشت: فتنه سال 88 بیانگر صف‌آرایی مردم بابصیرتی بود که به خواص بی‌بصیرت و فتنه‌گران سال 88 پاسخی کوبنده دادند.

ملکی فتنه را مجالی برای عده‌ای دانست که عمق کینه خود را از مقدسات اسلامی بیرون ریختند و افزود: نتیجه اقدامات فتنه‌گران ویرانی و آسیب‌رساندن به اموال عمومی، بی‌نظمی اجتماعی، التهاب در فضای سیاسی کشور و اختلاف‌افکنی در جامعه بود.

امام جمعه شهرستان قصرشیرین تصریح کرد: فتنه‌گران امر ولی فقیه خویش را گوش ندادند و موجب سوء‌استفاده بیگانگان و دشمنان از این فضا شدند.

ملکی با اشاره به تلاش دشمنان برای زیر سوال بردن اعتبار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با ادعاهای واهی، گفت: بهانه کذب تقلب در انتخابات موجب بهره‌برداری دشمن در راستای خدشه‌دار کردن انتخابات آزاد در کشور بود.

وی تصریح کرد: دشمنان برای صدمه‌زدن به انقلاب هزینه‌های بسیاری می‌کنند که فتنه یک فرصت خاص برای پیاده کردن اهداف شوم آن‌ها بود.

ملکی تاکید کرد: مردم همواره از نظام، اسلام و انقلاب دفاع می‌کنند و فتنه‌گران در حین زیرپا گذاشتن قانون، رای میلیون‌ها هم‌وطن خویش را نادیده گرفتند و با رفتاری غیر‌منطقی موجب فتنه 88 شدند.

امام جمعه شهرستان کرمانشاه گفت: 9دی‌ماه روز بصیرت ملت ایران و روز پیوند امت با ولایت است تا جهانیان بدانند ملت ایران در بزنگاه‌های مختلف از انقلاب خویش دست نمی‌کشد و پای کشور و ولی فقیه می‌ایستد.

از: خبرگزاری فارس
9 دی‌ماه روز پیوند امت با ولایت است