برای حل مشکلات اقتصادی مردم نیازمند تصمیم‌گیری واحد نیروهای انقلاب هستیم

چهارشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۵
برای حل مشکلات اقتصادی مردم نیازمند تصمیم‌گیری واحد نیروهای انقلاب هستیم

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با تاکید بر لزوم تصمیم‌گیری واحد نیروهای انقلاب برای مدیریت کشور، گفت: «جبهه مردمی نیروهای انقلاب» در راستای تحقق مطالبات و منویات رهبر انقلاب قدم خواهد برداشت.

لاله افتخاری عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، با تأکید بر لزوم تشکیل جبهه‌ای دغدغه‌مند برای رسیدگی به مشکلات مردم اظهار داشت: در حال حاضر مشکلات اقتصادی مشکلاتی را برای مردم ایجاد کرده است که درنهایت برای مدیریت کشور، رفع مشکلات و رسیدگی به مطالبات مردم نیازمند تصمیم‌گیری واحد نیروهای انقلاب هستیم.

وی تأکید کرد: «جبهه مردمی نیروهای انقلاب» در راستای تحقق این مطالبات و منویات رهبر انقلاب قدم خواهد برداشت و به همین دلیل از آن حمایت می‌کنیم.

به گزارش فارس، «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» روز یکشنبه 5 دی‌ماه با حضور 10 نفر از چهره‌های انقلابی اعلام موجودیت کرد.

هیئت مؤسس «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» به ریاست حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدحسن رحیمیان تشکیل‌شده و اعضای آن آقایان یحیی آل اسحاق، مهدی چمران، حمیدرضا حاجی‌بابایی، رضا روستاآزاد، محمود خسروی وفا، مهدی محمدی، علیرضا مرندی، نادر طالب‌زاده و خانم مرضیه وحید دستجردی هستند.

210 فعال سیاسی و فرهنگی کشور اعم از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، فرهنگیان و چهره‌های شاخص مذهبی و اقشار مردم اعلامیه اعلام موجودیت «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» را امضا و از تشکیل این جبهه حمایت کردند.

برای حل مشکلات اقتصادی مردم نیازمند تصمیم‌گیری واحد نیروهای انقلاب هستیم