Home

غرب آقایی خود را در شکست انقلاب اسلامی می‎داند/ فتنه 88 از جنگ خطرناکتر بود/ الگوی فتنه 88 انقلاب مخملین بود

مشاور عالی نماینده ولی‎فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه دشمن به دنبال جدا کردن ملت ایران از انقلاب و ولایت است، گفت: غرب می‎گوید آقایی من در گرو شکست ملت ایران است و راهش جداسازی از انقلاب و رهبری است.

پنجشنبه ۰۹ دی ۱۳۹۵
غرب آقایی خود را در شکست انقلاب اسلامی می‎داند/ فتنه 88 از جنگ خطرناکتر بود/ الگوی فتنه 88 انقلاب مخملین بود

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، سردار یدالله جوانی صبح امروز در تجمع بزرگ یوم‎الله 9 دی که در مصلی وحدت شهرستان گرگان برگزار شد، با اشاره به اینکه 9 دی یک نقطه عطفی است، اظهار کرد: ملت ایران از چندین دهه قبل پا به عرصه مبارزه گذاشت و با انقلاب اسلامی و استقرار نظام اسلامی موفق شد جبهه‎ای فراگیر در برابر جبهه شیاطین تشکیل دهد.

وی با بیان اینکه ده‎ها سال است مبارزه سنگین، فراگیر و همه‎جانبه بین دو جبهه حق و باطل برقرار است، تصریح کرد: ملت ایران پرچمدار جبهه حق در برابر جبهه باطل هستند.

سردار جوانی با اشاره به اینکه 9 دی روز بصیرت، میثاق امت با ولایت است، اظهار کرد: در سال 88 ملت ایران موفق شد با عنایات الهی حماسه بزرگ روز بصیرت و میثاق امت با ولایت را خلق کند و با حماسه بزرگ خود پیچیده‎ترین، بزرگترین و شکننده‎ترین و خطرناکترین توطئه علیه انقلاب اسلامی را درهم بشکند.

وی با بیان اینکه 9 دی نشانگر و نماد است، گفت: این روز نشانگر آن است که ملت ایران در اوج قرار دارد، اگر کسی بخواهد ملت ایران را بشناسد باید حماسه 9 دی را به درستی تحلیل کند، باید این نقطه عطف با جبهه استکبار را به درستی بشناسد.

سردار جوانی ابراز کرد: حماسه 9 دی نشان می‎دهد که ملت ایران در اوج قرار دارد، در اوج دیانت و دینداری، اوج بصیرت و دشمن‎شناسی، اوج ولایتمداری و وفاداری، اوج پایبندی به ارزش‎ها و تکلیف‎مداری و حضور به هنگام در صحنه‎ها برای انجام وظیفه و در مقابل ایستادن در برابر باطل است.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که 9 دی را یک حادثه بی‎نظیر در تاریخ مبارزات ملت ایران خواند ابراز کرد: حماسه 9 دی باید گرامی داشته شود و آن را حفظ کرد تا نسل‎های آینده با برگشت به گذشته و تحلیل 9 دی بتوانند با درس گرفتن از این حماسه بزرگ، انقلاب را تداوم بخشند و توطئه‎ها را به هنگام بشناسند و در مقابل آن ایفای نقش کنند.

مشاور عالی نماینده ولی‎فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه فتنه 88 از جنگ خطرناکتر بود، افزود: 9 دی نشان داد که مردم ایران به پای ارزش‎های انقلاب محکم ایستادند و بر ارزش‎های انقلاب اهل معامله با هیچ کس نیستند.

سردار جوانی با اشاره به اینکه الگوی فتنه 88 انقلاب مخملین بود، گفت: مردم ایران فریب نفاق و جریان نفاق جدید را نمی‎خوردند 9 دی نشان داد که ملت ایران با هر گرایش و سلیقه با هیچ کس رودربایستی ندارند.