کار فرهنگی بیشتر از اعتبار به فکر نیاز دارد

جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵
کار فرهنگی بیشتر از اعتبار به فکر نیاز دارد

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه کار فرهنگی بیشتر از اعتبار نیاز به فکر دارد، گفت: مردم ما خودشان میدان‌دار موضوعات فرهنگی هستند.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، سردار محمدرضا نقدی شامگاه پنج‌شنبه در حاشیه مراسم بزرگداشت حماسه 9دی در حسینیه اعظم زنجان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ملاحظات در برابر برخی از اشخاص که سابقه خوبی داشتند و نجابت مردم و نیروهای انقلابی باعث شده، تا هنوز بخشی از موضوعات فتنه 88 صریح گفته نشود.

وی تصریح کرد: در رابطه با ارتباط با شاه عربستان و پول‌هایی که از برخی از کشورهای اروپایی گرفته شده موضوعاتی وجود دارد که رسانه‌ها نیز می‌توانند این موضوعات را کنکاش کنند.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس در زنجان در رابطه با ارسال نامه فتنه‌گران به رئیس جمهور منتخب آمریکا برای تحریم ایران، گفت: این نامه را سال 88 تعداد زیادی از عناصر فعال فتنه هم نوشته و آغاز این تحریم‌های جدید علیه ملت ما با راهنمایی و درخواست عناصر اصلی فتنه‌گران بود.

سردار نقدی با بیان اینکه نامه فتنه‌گران در سال 88 که توسط غلامعلی حداد عادل رئیس وقت مجلس شورای اسلامی در مجلس قرائت شد، افزود: دشمنان از فتنه‌گران برای حمایت از آنها راهنمایی خواستند و آنها هم صریح گفتند، که ایران را با تحریم وادار به تسلیم کنید.

وی ابراز کرد: پس از وضع تحریم جدید علیه ایران، همان افراد واسطه برای مذاکره شده و خواستار حل مشکل شدند.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه کار فرهنگی بیشتر از اعتبار نیاز به فکر دارد، اضافه کرد: مردم ما خودشان میدان‌دار موضوعات فرهنگی هستند.

سردار نقدی با بیان اینکه در همین شهر زنجان مردم خود علاقه‌مند به نهضت حسینی هستند، ابراز کرد: موضوعات فرهنگی نیاز به فکرهای خوب دارد.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی برای موضوعات فرهنگی در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بیان کرد: در حال حاضر در موضوعات علوم انسانی و اسلامی ضعف و کاستی‌هایی وجود دارد که کمتر به آن پرداخته شده است.

کار فرهنگی بیشتر از اعتبار به فکر نیاز دارد
jkkjkjkjkj