پیشنهاد سه تهیه‌کننده برای ساخت تازه‌ترین اثر فائزه عزیزخانی

یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵
پیشنهاد سه تهیه‌کننده برای ساخت تازه‌ترین اثر فائزه عزیزخانی

فائزه عزیزخانی بعد از ساخت اولین فیلم سینمایی خود با عنوان «روز مبادا» ۲ سالی است که مشغول به نگارش فیلم‌نامه جدیدش است که با پایان این وسواس در نگارش سه تهیه‌کننده سینما برای ساخت تازه‌ترین اثرش اعلام آمادگی کردند.

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس، فائزه عزیزخانی کارگردان فیلم سینمایی «روز مبادا» که با این فیلم در سی و سومین جشنواره فیلم فجر سینمای ایران در بخش «هنر و تجربه» حضور پیدا کرده بود این روزها مشغول مذاکره با تهیه‌کنند‌هایی است که علاقه دارند در ساخت اثر جدیدش با وی همکاری کنند. 

«روز مبادا» اولین فیلم بلند سینمایی این کارگردان جوان بود که هدیه تهرانی بازیگر شناخته شده ایرانی در کنار نابازیگران به ایفای نقش پرداخت.

شنیده‌های خبرنگار سینمایی فارس حاکی از آن است، فیلم‌نامه‌ای که این کارگردان نزدیک به دو سال است نگارش آن را با وسواس انجام داده به پایان رسیده و نکته قابل توجه این است که وی تلاش دارد در سال 95 پیش تولید و مراحل مجوز ساخت فیلم‌نامه‌اش را طی و بلافاصله در سال 1396 فیلمبرداری را آغاز کند.

نکته‌ای که باعث شده است فائزه عزیزخانی در ادامه این مسیر با پایان نگارش فیلمش همچنان مردد باشدو با تاخیر کارش را پیش ببرد پیشنهاد سه تهیه‌کننده برای همکاری با وی در ساخت تازه‌ترین اثرش است تهیه‌کنندگانی که نقطه نظرات متفاوتی از هم دارند که تصمیم‌گیری نهایی را برای این کارگردان سخت کرده است.

پیشنهاد سه تهیه‌کننده برای ساخت تازه‌ترین اثر فائزه عزیزخانی