هنرمند استان مرکزی مورد تقدیر قرار گرفت

سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵
هنرمند استان مرکزی مورد تقدیر قرار گرفت

مسئول واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری استان مرکزی گفت: امید خسروی از شاعران شهر خمین و هنرمند فعال واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری استان در ششمین جشنواره بین‌المللی شعر انقلاب مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان مرکزی، مریم طالبی اظهار داشت: امید خسروی از شاعران شهر خمین و هنرمند فعال واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری استان در ششمین جشنواره بین‌المللی شعر انقلاب در بخش تک اثر شعر نو مورد تقدیر قرار گرفت.

وی افزود: این جشنواره به همت حوزه هنری و به منظور پاسداشت و ارتقای دستاوردهای شعر انقلاب و همچنین کشف استعدادهای برتر، در دو قالب شعر نو و کهن در بخش‌های مسابقه ملی(شعر مجموعه و تک اثر و پژوهش)، مسابقه بین‌المللی (شعر تک اثر) با موضوعات عدالت و انسانیت، وحدت امت اسلامی و رفعت ملی، اخلاق و معارف دین و گفتمان انقلاب اسلامی و بیداری اسلامی در شهر شیراز برگزار شد.

به گفته وی در این جشنواره از سید احمد حسینی از پاکستان، زامیق محمود اف از جمهوری آذربایجان، شاه‌منصور خواجه ‌اف از کشور تاجیکستان، محمود سرخو از کویت، محمد امین الکرخی عراقی مقیم هلند و هیلانه عطاالله از کشور سوریه تقدیر شد.

هنرمند استان مرکزی مورد تقدیر قرار گرفت