هدف پروژه منارید تسهیل‌گری و ارتباط مستقیم با مردم است

چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵
هدف پروژه منارید تسهیل‌گری و ارتباط مستقیم با مردم است

معاون آبخیزداری منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری گفت: کار این پروژه به صورت تسهیل‌گری است یعنی با مردم ارتباط مستقیم دارد، مشکلات و مسائل را از زبان خود مردم می‌شنود و برنامه‌ها را از خود مردم دریافت می‌کند.

حسین بهرامی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد، اظهار کرد: منارید یک پروژه بین‌اللملی است که با همکاری دولت جمهوری اسلامی ایران، UNDP یا برنامه عمران سازمان ملل متحد است و JEF تسهیلات زیست محیطی سازمان ملل متحد به صورت مشترک در کشور کار می‌کنند.

معاون آبخیزداری منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه این پروژه از 5 سال پیش در چهار استان در کشور اجرا ‌شده، افزود: پروژه منارید از دو سال قبل در این استان نیز شروع به کار کرده است.

بهرامی با بیان اینکه هدف از پروژه منارید هماهنگی بین دستگاه‌های دولتی یا انسجام سازمانی است، افزود: از دیگر اهداف این پروژه جلب مشارکت مردم است.

وی با تاکید بر اینکه چهار حوزه آبخیز شهرکرد، بروجن، لردگان و کوهرنگ به عنوان پایلوت در چهارمحال و بختیاری انتخاب شده‌اند، گفت: کار این پروژه بصورت تسهیل‌گری است یعنی با مردم ارتباط مستقیم دارد، مشکلات و مسائل را از زبان خود مردم می‌شنود و برنامه‌ها را از خود مردم دریافت می‌کند.

معاون آبخیزداری منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری ادامه داد: برای هر کدام از روستاهایی که در این استان به عنوان پایلوت انتخاب شده‌اند سند توسعه نوشته شده و بر اساس این سند توسعه اقدامات لازم انجام می‌گیرد.

از: خبرگزاری فارس
هدف پروژه منارید تسهیل‌گری و ارتباط مستقیم با مردم است