کمک 5 میلیارد ریالی خیران اسفراینی به حوزه سلامت و درمان

چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵
کمک 5 میلیارد ریالی خیران اسفراینی به حوزه سلامت و درمان

رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اسفراین گفت: خیران سلامت شهرستان اخیرا مبلغ 5 میلیارد ریال برای ساخت مراکز درمانی و بهداشتی به این شهرستان کمک کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اسفراین، عباس نیکروش بعدازظهر امروز به خبرنگاران اظهار کرد: مجمع خیرین سلامت شهرستان اسفراین باهدف هدایت و تشویق خیرین به توسعه سلامت در دانشکده علوم پزشکی این شهرستان تاسیس شده است که خوشبختانه تاکنون توانسته خیرین قابل‌توجهی را در حوزه سلامت جذب کند.

وی گفت: از ابتدای تشکیل مجمع خیرین سلامت در این شهرستان پنج پروژه عمرانی با مشارکت بیش از 20 میلیارد ریال توسط خیرین در این شهرستان به پایان رسیده است.

رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اسفراین از تعهد چهار پروژه جدید زیرساختی در حوزه سلامت توسط خیرین هم خبر داد.

 وی افزود: خیرین سلامت در این شهرستان چهار پروژه بهداشتی و درمانی در روستاهای بام، مرکز بهداشتی درمانی شهری روستایی شهید سهرابی صفی‌آباد، پایگاه سلامت شهید خدایی و پایگاه سلامت شهر اسفراین به مبلغ 5 میلیارد ریال تعهد کرده‌اند.

نیکروش مشارکت خیرین سلامت در حوزه سلامت را بسیار موثر دانست و از همه خیرین خواست تا با کمک‌های خود این  دانشکده را توسعه زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی شهرستان یاری نمایند .

رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اسفراین گفت: به‌طور حتم با کمک خیرین سلامت کاهش رفع نیازهای این حوزه در شهرستان خواهیم بود.

وی بیان داشت: مجمع خیرین سلامت شهرستان اسفراین تاکنون 320 خیر را جذب کرده است .

 

کمک 5 میلیارد ریالی خیران اسفراینی به حوزه سلامت و درمان