یادواره شهدا آرمان‌های انقلاب و ولایت را یادآوری می‌کند

پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵
یادواره شهدا آرمان‌های انقلاب و ولایت را یادآوری می‌کند

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: یادواره شهدا به ما یادآوری می‌کنند که در چه جایگاهی قرار داشته و چه مسؤولیتی در قبال شهدا، فرهنگ شهدا، آرمان‌های انقلاب و ولایت داریم.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سردار بهمن ریحانی ظهر امروز در یادواره شهدا تبلیغات سپاه استان کرمانشاه که در حسینیه ثارالله سپاه حضرت نبی اکرم‌(ص) برگزار شد، اظهار داشت: شهدا مایه عزت و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه با اشاره به اردات خاص سرلشکر محسن رضایی به استان کرمانشاه، گفت: شهدای تبلیغات مایه‌انگیزه برای رزمندگان در دوران دفاع مقدس بودند.

این مسؤول ادامه داد: یادواره شهدا به ما یادآوری می‌کنند که در چه جایگاهی قرار داشته و چه مسؤولیتی در قبال شهدا، فرهنگ شهدا، آرمان‌های انقلاب و ولایت داریم.

سردار ریحانی شهدا و خانواده‌های آن‌ها را نقطه اتکا، قدرت و بازدارندگی نظام جمهوری اسلامی دانست و ادامه داد: هرچه به فضای شهید و شهادت بپردازیم، بسترهای اعتقادی، معنوی و انقلابی را در سطح جامعه بیشتر پرورش داده‌ایم.

گفتنی است، این مراسم با مداحی «ناصر یزدانی» برگزار و در پایان مراسم از خانواده 51 شهید تبلیغات سپاه استان کرمانشاه تقدیر شد.

یادواره شهدا آرمان‌های انقلاب و ولایت را یادآوری می‌کند
jkkjkjkjkj