یک رسانه فلسطینی شایعه عملیات حزب‌الله در تل‌آویو را تکذیب کرد

شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵
یک رسانه فلسطینی شایعه عملیات حزب‌الله در تل‌آویو را تکذیب کرد

یک وبگاه فلسطینی اعلام کرد خبر برخی رسانه‌ها مبنی بر عملیات حزب الله در تل‌آویو و در انتقام خون «سمیر قنطار»، کذب است.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، برخی منابع و رسانه‌های لبنانی پنجشنبه هفته گذشته از عملیاتی خبر دادند که هدف آن مسئول دستگاه اطلاعات خارجی موساد بوده است و این منابع احتمال دادند حزب‌الله در پشت پرده این موضوع باشد.

حزب الله به صورت رسمی به این موضوع نپرداخته و بیانیه‌ای صادر نکرده اما برخی از وبگاه‌های خبری این خبر را تحت عنوان «انتقام سمیر قنطار» از فرماندهان شهید حزب الله کار کردند، کسی که در حمله جنگنده‌های اسرائیلی در «جرمانا» واقع در جنوب دمشق ترور شد.

وبگاه «القدس» فلسطین پیگیر این موضوع شده و اعلام کرد این خبر صحت ندارد بلکه فقط یک شایعه بوده که در برخی وبگاه‌های خبری و شبکه‌ها اجتماعی دست به دست شده است.

طبق این خبر، رسانه‌های اسرائیلی نیز از هیچ عملیات مقاومتی طی روزهای اخیر در تل‌آویو خبر نداده‌اند و هیچ خبری درباره تیراندازی در خیابان «دیزنکوت» تل‌آویو که گفته می‌شود این عملیات در آنجا انجام شده، منتشر نکردند.

در ادامه این گزارش آمده است، به نظر می‌رسد برخی رسانه‌ها، تیراندازی هفته گذشته در حیفا که منجر به کشته و زخمی شددن دو خاخام اسرائیلی شد را به خبر کذب کشته شدن یک افسر موساد در تل‌آویو و نسبت دادن آن به حزب‌الله تغییر داده‌اند.

یک رسانه فلسطینی شایعه عملیات حزب‌الله در تل‌آویو را تکذیب کرد
jkkjkjkjkj