19 خرده فروش مواد مخدر در استان مرکزی دستگیر شدند

یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵
19 خرده فروش مواد مخدر در استان مرکزی دستگیر شدند

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: در عملیات‌های پلیس استان 19 خرده فروش مواد مخدر دستگیر و از آنان حدود 2 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شد.

احمدرضا چگنی در گفت‌‌وگو  با خبرنگار فارس در اراک اظهار کرد:‌ برخورد قاطع با معضل مواد مخدر یکی از مهم‌ترین رویکردهایی است که توسط پلیس استان با جدیت دنبال می‌شود.

وی افزود: روز گذشته نیز در ادامه طرح‌های پلیس در برخورد با خرده‌فروشان مواد مخدر، در عملیات‌هایی جداگانه 19 خرده فروش مواد مخدر در استان دستگیر و حدود دو کیلوگرم انواع مواد مخدر از آنان کشف شد.

چگنی کشف 6 تن و 257 کیلوگرم انواع مواد مخدر در 9 ماه نخست سال جاری در استان را در سایه برنامه‌ریزی جامع پلیس و همراهی خوب شهروندان در برخورد با گسترش مواد مخدر خواند و گفت:‌ در این عملیات‌ها، 12 هزار و 882 نفر در حوزه جرایم مرتبط با مواد مخدر دستگیر شدند که از این تعداد 336 نفر قاچاقچی، یک‌هزار و 695 خرده فروش و 10 هزار و 851 معتاد بوده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی عملیاتی پلیس استان در برخورد با مواد مخدر قاطعانه تداوم خواهد داشت و لازم است شهروندان نسبت به این موضوع دغدغه داشته باشند و در صورت مشاهده هر گونه فعالیت مشکوک موضوع را از طریق تلفن 110 به پلیس اعلام کنند.

از: خبرگزاری فارس
19 خرده فروش مواد مخدر در استان مرکزی دستگیر شدند