پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان به مقام معظم رهبری

دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵
پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان به مقام معظم رهبری

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان با صدور پیامی درگذشت آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی را به آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای مقام معظم رهبری، تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان، آیت‌الله عباسعلی سلیمانی با صدور پیامی رحلت آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی را به محضر رهبر معظم انقلاب، ملت شهیدپرور، مردم سیستان و بلوچستان به ویژه بیت شریف وی تسلیت گفت.

در گوشه‌ای از متن پیام نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان آمده است: به محضر شریف حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای «زیدعزه العالی»، ضایعه غم‌انگیز و ثلمه جبران‌ناپذیر ارتحال عام مجاهد حضرت آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی را که در سال شب وفات کریمه خاندان پیامبر فاطمه معصومه (س) اتفاق افتاد، به پیشگاه ولی عصر ارواحنا فداه و حضرت‌عالی از سوی خودم و مردم شریف استان سیستان و بلوچستان تسلیت عرض کرده و برای آن وجود مبارک که یار دیرین خویش و دوست بی‌نظیر و مشاور دلسوز و صدیق و با وفا را از دست داده و در غم سنگینی قرار دارید آرزوی صبر و بردباری دارم.

در این پیام آمده است: امید است آن عزیز سفر کرده در جوار ملکوتی امام راحل و شهدای گران‌قدر و محبوب، بهشتی‌ها و مطهری‌ها اسکان یابد و حضرت‌عالی نیز مشمول الطاف غیبی ذات احدیت و عنایت ویژه بقیه‌الله‌الاعظم برای سکان‌داری نظام مظلوم و تخفیف از آلام و رنج‌های فراق احبّاء و دوستان باشید.

پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان به مقام معظم رهبری