کارهای زیربنایی انرژی‌هسته‌ای و مترو با تصمیمات آیت‌الله هاشمی اجرا شد

دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵
کارهای زیربنایی انرژی‌هسته‌ای و مترو با تصمیمات آیت‌الله هاشمی اجرا شد

رییس شورای راهبردی روابط خارجی با بیان اینکه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی یار و همسنگر رهبری بودند گفت:‌ کارهای زیربنایی انرژی‌هسته‌ای و مترو با تصمیمات آیت‌الله هاشمی اجرا شد.

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، کمال خرازی رییس شورای راهبردی روابط خارجی در حاشیه مراسم اولین روز سوگواری آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در جماران و در جمع خبرنگاران با اشاره به سیره مبارزاتی انقلابی آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی اظهار داشت: وی از جهت صبر و استقامت نمونه بودند و یار امام و همسنگر رهبری بود و همانند امیر کبیر زمان بودند و شگفت اینکه در شب شهادت امیر کبیر از دنیا رفت.

وی با بیان اینکه آیت‌الله هاشمی نقش مؤثر در انقلاب داشتند و امیدواریم خداوند روحشان را قرین رحمت کند به نقش مرحوم در سازندگی کشور گفت: ایشان سردار سازندگی بودند و پس از جنگ با وجود ویرانی‌ها تصمیمات سازنده‌ای اتخاذ کردند و مشاهده می‌کنیم که کارهای زیربنایی اساسی مانند انرژی هسته‌ای و مترو در زمان وی بود.

خرازی تصریح کرد: آیت‌الله هاشمی در زمان جنگ تحمیلی تاثیرگذار و اسوه بودند و نظرات وی در حل مشکلات راهگشا بود.

رییس شورای راهبردی روابط خارجی در رابطه با برجام اظهار داشت:طبعتا بعد از برجام گشایش هایی ایجاد شده و الان در کشور سرمایه گذاری صورت می گیرد و تا یک حدی ارتباطات بهبود یافته است امیدواریم مشکلات باقی مانده نیز حل شود وآنچه که حق ملت ایران است استیفا شود.

کارهای زیربنایی انرژی‌هسته‌ای و مترو با تصمیمات آیت‌الله هاشمی اجرا شد