برگزاری مراسم بزرگداشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به دعوت رئیس دانشگاه آزاد

سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵
برگزاری مراسم بزرگداشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به دعوت رئیس دانشگاه آزاد

مراسم ترحیم و بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی، رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد به دعوت رئیس دانشگاه آزاد برگزار می‌شود.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس به نقل از مرکز حوزه ریاست و دفتر روابط عمومی دانشگاه آزاد، مراسم ترحیم و بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی، رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی به دعوت حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد فردا چهارشنبه 22 دی‌ماه برگزار می‌شود.

در پیام دعوت حمید میرزاده آمده است: به اطلاع مردم شریف ایران به ویژه خانواده بزرگ دانشگاه آزاد می‌رساند، براساس دعوت ریاست محترم و هیات رئیسه دانشگاه آزاد، مراسم ترحیم و بزرگداشتی به مناسبت رحلت جانسوز فقیه مجاهد، مجاهد نستوه و شجاع، مصلح میانه رو و دوراندیش و مردمدار، اسطوره پایداریبرکلمه حق، یاردیرین امام (ره) و مقام معظم رهبری و بنیانگذار شجره طیبهدانشگاه آزاد اسلامی،حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی( قدس الله نفسهالزکیه)در مسجد پیامبر اعظم (ص) واحد علوم وتحقیقات در روز چهارشنبه مورخ 222 دی‌ماه از ساعت ١٥ تا ١٦:٣٠ با حضور بیت معزز و مکرم آیت الله هاشمی رفسنجانی، فرزندان ایشان، ریاست عالیه و مسئولان دانشگاه آزاد، جامعه دانشگاهی و جمعی از مقامات لشکری و کشوری برگزار می‌شود.

در ادامه این پیام عنوان شده است: به پاس قدردانی از زحمات بی دریغ و ممارست‌های خستگی ناپذیر این قهرمانملی و اندیشمند اسلامی، مدافع به حق و راستین جمهوریت و اسلامیت نظام، حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی و ابراز همدردی با بیت معزز ایشان، از همه مردم شریف ایران، خانواده بزرگ اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد و تمامی دوستداران ایشان دعوت می‌شود که در این مراسم حضور پیدا کنند. همراهی همه عزیزان مایه تسلی خاطر بازماندگان و آرامش روح آن مرد روزهای سخت انقلاب خواهد بود.

شایان ذکر است، این مراسم از ساعت 15 فردا چهارشنبه در انتهای بزرگراه شهید ستاری شمال، میدان دانشگاه، به سمت بلوارشهدای حصارک، دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات، مسجد پیامبراعظم (ص) برگزار می‌شود.

برگزاری مراسم بزرگداشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به دعوت رئیس دانشگاه آزاد