دستگیری دو گروگان‌گیر در شهرستان آران و بیدگل

چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵
دستگیری دو گروگان‌گیر در شهرستان آران و بیدگل

فرمانده نیروی انتظامی آران و بیدگل گفت: متهمانی که دختر بچه 10 ساله‌ای را در آران و بیدگل گروگان گرفته بودند بعد از 12 ساعت دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از کاشان، عصر روز دوشنبه(20 دی‌ماه) دختر بچه آران و بیدگلی هنگام برگشت از مدرسه ربوده شد که پس از چند ساعت ربایندگان با پدر دختر بچه تماس برقرار کردند و با تهدید از او خواستند که 400 میلیون تومان پول نقد در ازای آزادی فرزندش پرداخت کند.

پدر دختر پس از شنیدن این درخواست فوراً پلیس آگاهی را در جریان این حادثه گذاشت.

سرهنگ مسعود سپهوند امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: گزارش گروگان‌گیری دختری 10 ساله، ساعت 18 و 40 دقیقه روز دوشنبه 20 دی‌ماه به پلیس انتظامی آران و بیدگل مخابره شد.

وی افزود: بعد از این تماس تیم عملیاتی نیروی انتظامی شهرستان آران و بیدگل در کمتر از 12 ساعت افراد گروگان‌گیر را شناسایی و دستگیر کردند و متهمان به جرم خود اعتراف کردند.

فرمانده نیروی انتظامی آران و بیدگل تصریح کرد: خوشبختانه دختر 10 ساله صحیح و سالم به آغوش گرم خانواده بازگشت.

وی خاطرنشان کرد: خانواده‌ها فرزندان خود را توجیه کنند که برای رفت‌‌وآمد در مسیر خانه تا مدرسه، محل‌های پررفت‌‌و‌آمد را انتخاب و از تردد در محل‌های خلوت و همراهی با افراد ناشناس و غریبه بپرهیزند.

سپهوند ادامه داد: در صورت وقوع هرگونه حوادث این‌چنینی، شهروندان به پلیس اعتماد کامل را داشته باشند و در نخستین فرصت موضوع را به 110 اطلاع دهند.

به گزارش فارس پلیس آگاهی فرد ربوده‌ شده را حدود ساعت 6 صبح امروز در یکی از دشت‌های زراعی آران و بیدگل که توسط ربایندگان در اتاقی زندانی‌ شده بود پیدا کردند و صحیح و سالم به خانواده وی تحویل دادند.

دستگیری دو گروگان‌گیر در شهرستان آران و بیدگل
jkkjkjkjkj