برگزاری مراسم بزرگداشت آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی در گچساران

چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵
برگزاری مراسم بزرگداشت آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی در گچساران

معاون امنیتی فرماندار گچساران گفت: فردا 23 دی‌ماه مراسم بزرگداشت آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی در گچساران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از گچساران، سیدمرتضی سجادپور صبح امروز در نشست هماهنگی برگزاری مراسم ارتحال آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی که با حضور مسؤولان شهرستانی و با همکاری امام جمعه گچساران در سالن اجتماعات فرماندار برگزار شد، اظهار کرد: آیین بزرگداشت ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، پنجشنبه 23 دی‌ماه ساعت 10 صبح در مسجد صاحب‌الزمان (عج) شهر دوگنبدان با حضور مسؤولان و اقشار مختلف مردم و با سخنرانی امام جمعه موقت شیراز حجت‌الاسلام رضوی‌اردکانی برگزار می‌شود.

معاون امنیتی فرماندار گچساران ادامه داد: همه آحاد ملت ایران به نقش این شخصیت برجسته و اثرگذاری ایشان قبل و بعد از انقلاب واقف هستند.

وی با اشاره به ویژگی‌های ممتاز شخصیتی و خدمات برجسته آن مرحوم در راه اسلام و پیروزی انقلاب بیان کرد: آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی چه در دوران مبارزه و چه پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی خدمات مهم و ارزنده‌ای به نظام و کشور ارائه کردند و تا آخرین لحظات نیز به انقلاب و آرمان‌های آن و ولایت‌فقیه وفادار ماندند.

سجادپور اذعان کرد: آیت‌الله هاشمی یکی از خدمتگزاران صدیق امام، رهبری و نظام جمهوری اسلامی بود که حتی تا ساعات پایانی عمر پربرکتشان در جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام در حال خدمت به مردم بود.

برگزاری مراسم بزرگداشت آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی در گچساران