حضور مردم در مراسم ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی نشانه عشق به نظام است

چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵
حضور مردم در مراسم ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی نشانه عشق به نظام است

امام جمعه موقت کرمانشاه گفت: حضور باشکوه مردم در کنار مسؤولان در مراسم ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، عشق و علاقه ملت به بقای نظام و سرکوبی هرگونه فتنه را به‌خوبی نشان داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، آیت‌الله محمد حجتی ظهر امروز در مراسم ارتحال آیت‌الله رفسنجانی در مسجد جامع، اظهار داشت: هاشمی رفسنجانی قائمه و استوانه محکمی بود که کاخ انقلاب اسلامی را بردوش خود نگهداری می‌کرد.

وی ادامه داد: با درگذشت هاشمی رفسنجانی فرصت‌طلبان می‌خواستند از این قضیه در راستای کسب منفعت خود بهره‌بر‌داری کنند، اما خداوند تمام قضایا را زمینه‌سازی کرده بود که نتوانند برداشت غلط از این فقدان کنند.

امام جمعه موقت کرمانشاه با بیان اینکه ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در مملکت موجب تحرک، انقلاب و غم شد، افزود: مردم نشان دادند به دوام و پایداری جمهوری اسلامی علاقه‌مند و همواره ارادتمند مسؤولان هستند.

وی گفت: مردم به دنیا ثابت کردند که در کنار هم هستند برخی خواب‌هایی دیده بودند، که حضور باشکوه مردم و مسؤولان در مراسم ارتحال این بزرگوار همه معیارها را برهم زد.

حجتی با بیان اینکه عشق هاشمی به رهبر جای هیچ سوالی را باقی نگذاشت، ادامه داد: ابلاغیه مقام معظم رهبری قضیه را تمام کرد که فرمودند من و هاشمی در بین‌الحرمین پیمان برادری بسته‌ایم و 59 سال در فراز و نشیب‌ها همراه بودیم‌.

وی رحلت هاشمی را زمینه‌ساز اتحاد مردم عنوان کرد و یادآور شد: ارتحال وی روحی تازه در کالبد انقلاب دمید تا درسی بزرگ برای آیندگان باشد مردم قدرشناس در تشییع باشکوه خدمتگزاری وی را به نظام و مردم جبران کردند.

امام جمعه موقت کرمانشاه با بیان اینکه هاشمی در مقابل طوفان‌های عظیم و ناملایمت‌ها استوار و محکم بود، افزود: هاشمی دین آشنا، مذهب آشنا و زمانه آشنا بود که این خصیصه از او شخصیتی جهانی ساخت.

وی با بیان اینکه  مرگ در کمین همه است، اظهار داشت: هاشمی یار و عاشق امام بود که شناخت از امام موجب شد در کنار مرقد بنیانگذار جمهوری اسلامی با غیرت و افتخار به خاک سپرده شود.

حجتی تاکید کرد: مردم نشان دادند هیچ فتنه‌‌ای در اتحاد ملت رخنه ایجاد نمی‌کند.

حضور مردم در مراسم ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی نشانه عشق به نظام است
jkkjkjkjkj