توجه به زیرساخت‌های ورزشی نیر در اولویت قرار دارد

چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵
توجه به زیرساخت‌های ورزشی نیر در اولویت قرار دارد

فرماندار شهرستان نیر گفت: توجه به زیرساخت‌های ورزشی و تقویت این حوزه از اولویت‌های مهم و اصلی شهرستان نیر است و با توجه به این موضوع درصدد توسعه این بخش خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، مهدی احمدی پیش از ظهر امروز در نشست با مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل اظهار کرد: نگاه ما به حوزه ورزش و جوانان، نگاه تقویتی است و معتقدیم توجه به این حوزه، به‌ویژه تقویت گردشگری ورزشی می‌تواند روند توسعه شهرستان را سرعت بخشد.

وی افزود: با توجه به نیاز خوابگاه ورزشی در شهرستان نیر در تلاش هستیم عملیات اجرایی احداث خوابگاه ورزشی در شهرستان را در صورت تخصیص مناسب اعتبارات آغاز کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل نیز در این نشست اظهار کرد: شهرستان نیر به لحاظ برخورداری از قابلیت‌های ویژه می‌تواند از ورزش به عنوان فرصتی برای توسعه بهره‌مند شود.

ایوب بهتاج با اشاره به روند موفقیت‌آمیز ورزش شهرستان افزود: باوجود برخی از تنگناها و مشکلات، ورزش در شهرستان نیر در حوزه قهرمانی و همگانی در وضعیت مطلوبی قرار دارد.

وی اظهار کرد: پس از گذشت سال‌ها، این شهرستان در سال‌جاری در حوزه عمرانی نیز فعال شده و احداث و بهسازی پیست دو‌و‌میدانی و نیز تعمیر و بهسازی رختکن مجموعه ورزشی برادران شهید صوابی بیانگر این تحرک و فعالیت است.

وی با قدردانی از توجه فرمانداری نیر به ورزش اضافه کرد: در صورت تخصیص اعتبارات مناسب نسبت به آغاز پروژه خوابگاه ورزش این شهرستان اقدامات لازم صورت خواهد گرفت و نسبت به اخذ اعتبارات ملی برای این پروژه مهم تلاش خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، شهرستان نیر به دلیل برخورداری از شرایط ویژه آب و‌هوایی، همه ساله میزبان اردوهای آماده‌سازی تیم‌های معتبر کشور است و از این رو احداث خوابگاه و هتل ورزشی در این شهرستان جهت تسهیل ماندگاری تیم‌ها ضروری به نظر می‌رسد.

توجه به زیرساخت‌های ورزشی نیر در اولویت قرار دارد