مجلس یادبود یار امام و رهبری در خلخال برگزار شد

چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵
مجلس یادبود یار امام و رهبری در خلخال برگزار شد

به مناسبت ارتحال حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با حضور گسترده مردم خلخال مجلس یادبود برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، عصر امروز با حضور گسترده مسؤولان و اقشار مختلف مردم شهر خلخال، روحانیت و طلاب، ائمه جمعه و جماعات، اصناف و بازاریان، نیروهای نظامی و انتظامی مجلس یادبود ارتحال حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام در مسجد جمعه خلخال برگزار شد.

در این مراسم رئیس اداره تبلیغات اسلامی خلخال با نگاه به دوران مبارزات مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی این شخصیت را روحانی مبارز در خط امام(ره) عنوان کرد و گفت: این شخصیت برجسته علمی و سیاسی کشور سال‌ها با مبارزه بر علیه طاغوت و تحمل رنج در پایداری انقلاب اسلامی نهایت تلاش خود را به کار گرفت و در مسئولیت‌های مختلف نظام جمهوری اسلامی وظایف خود را به نحو احسن انجام و همیشه در کنار امام و رهبری بود.

حجت‌الاسلام سید محسن محسنی با اشاره به زندگانی این شخصیت برجسته کشوری گفت: این عالم مبارز از مبارزان نسل اول بود که توانست با همراهی امام(ره) در شکل‌گیری انقلاب اسلامی تاثیرگذار باشد.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره این عالم برجسته و ربانی گفت: این ارتحال ناگهانی ملت ایران و مردم ولایتمدار خلخال را سوگوار کرد و این مراسم به یاد حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و در پاسداشت مقام آن عالم برجسته برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، مدیحه سرایی و سینه زنی در سوگ ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

مجلس یادبود یار امام و رهبری در خلخال برگزار شد
jkkjkjkjkj