دشمن در تمام دسیسه‌هایش علیه ملت ایران نتیجه‌ای نگرفته است

چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵
دشمن در تمام دسیسه‌هایش علیه ملت ایران نتیجه‌ای نگرفته است

جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان شاهرود گفت: دشمن در تمام دسیسه‌هایش علیه ملت ایران در سال‌های گذشته نتیجه‌ای نگرفته است.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس استان سمنان، حسین یارمحمدی عصر امروز در نشست بصیرتی بسیج جامعه زنان فاطمه الزهرا (س) که در مسجد سجادیه مصلای شاهرود برگزار شد، در سخنانی با اشاره به روند شکل‌گیری حکومت اسلامی در تاریخ اسلام و دسیسه نظام سلطه در این راستا اظهار کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی دشمن تلاش کرد در داخل کشور نفوذ کند و در ابتدا از درگیری‌های خیابانی آغاز کرد و در ادامه جنگ سخت را در دستور کار قرار داد.

وی افزود: سلطه‌گران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی فهمیدند جایگاهی در نظام جمهوری اسلامی و غرب آسیا ندارند و رژیمی که تمام موضوعات اقتصادی، فرهنگی و سیاسی آن وابسته به سلطه‌گران بود، از بین رفته و مردم ایران برابر او ایستاده‌اند و در دفاع مقدس نیز نتیجه و به هدف خود نرسیدند.

یارمحمدی با اشاره به تغییر رویکرد دشمن از جنگ سخت به جنگ نیمه‌سخت بیان کرد: با طرح‌ریزی و نقشه آشوب‌های خیابانی و تجزیه و تحلیل‌های قومی و قبیله‌ای مانند جنگ کردها و بحث کودتای نظامی و سایر موارد دشمنی‌ها تکرار شد؛ اما این بار نیز نتیجه‌ای نگرفتند.

وی به مرحله دوم برنامه نظام سلطه در مقابله با نظام اشاره کرد و متذکر شد: جنگ سخت و حمله عراق به ایران که هشت سال طول کشید و برای نظام سلطه ثمره‌ای نداشت، مرحله دوم دشمنی‌ها بود.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان شاهرود افزود: دشمن در مرحله سوم، مقابله با نظام جمهوری اسلامی ایران و جنگ نرم را پیش گرفت و با ابزار رسانه در عرصه‌های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی وارد شد.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان شاهرود در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نقش و وظیفه بسیج و بسیجی، تشریح کرد: امروز وظیفه یک بسیجی دغدغه‌دار، افزایش مقبولیت نظام جمهوری اسلامی در جامعه است.

وی تصریح کرد: وظیفه بسیجیان این است که بصیرت خود را افزایش دهند و بصیرت‌بخشی کنند و رهروی راه ولایت باشند.

دشمن در تمام دسیسه‌هایش علیه ملت ایران نتیجه‌ای نگرفته است