نمایشگاه تخصصی مبلمان منزل و دکوراسیون داخلی در شیراز آغاز به‌کار کرد

پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵
نمایشگاه تخصصی مبلمان منزل و دکوراسیون داخلی در شیراز آغاز به‌کار کرد

بیست‌ودومین نمایشگاه تخصصی مبلمان منزل و دکوراسیون داخلی با حضور 185 شرکت از سراسر نقاط کشور و نمایندگان شرکت‌های خارجی عصر امروز در محل دائمی نمایشگاه¬های بین‌المللی فارس آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، مدیرعامل شرکت نمایشگاه­‌های بین‌المللی فارس عصر امروز در جمع خبرنگاران از آغاز به‌کار بیست‌ودومین نمایشگاه تخصصی مبلمان منزل و دکوراسیون داخلی با حضور 185 شرکت از سراسر نقاط کشور و نمایندگان شرکت‌های خارجی خبر داد و اظهار داشت: بیش از 60 درصد شرکت‌کنندگان این نمایشگاه را تولید­کنندگان و توزیع­کنندگان مبلمان استان فارس تشکیل می­‌دهند.

عبدالله اسکندری افزود: اشتغال در بخش صنعت مبل و دکوراسیون دو درصد تولید ناخالص داخلی را تأمین می‌کند و این صنعت از ظرفیت‌های بالایی برای اشتغال‌زایی برخوردار است.

وی اضافه کرد: صنعت مبلمان از مهم‌ترین صنایع کوچک و متوسط دنیا با قدرت اشتغال‌زایی، ایجاد ارزش‌افزوده و سرعت بازدهی اقتصادی بسیار بالاست و از طرفی قدرت و مهارت‌های تولید صنعت مبلمان ایران و همچنین حمایت‌های دولت در سال‌های اخیر باعث شده که رقبای خارجی این صنعت حرف بسیاری برای گفتن در بازار ایران نداشته باشند.

این مسؤول ادامه داد: اگر بتوانیم بازار را خوب مدیریت کنیم باعث افزایش سطح اشتغال و بهبود شرایط اقتصادی می­‌شود.

وی گفت: در این نمایشگاه با دعوت از تولید­کنندگان و توزیع­‌کنندگان داخلی و خارجی در زمینه­‌های مبلمان منزل، مبلمان اداری، سرویس خواب، کمد و کابینت، دکوراسیون داخلی، انواع لمینت و کاغذ­دیواری، کف‌پوش، لوستر و چراغ­های تزئینی و... در مساحتی بالغ‌بر 17هزار مترمربع فضای مسقف نمایشگاهی در غالب 500 غرفه سعی بر شناساندن جدیدترین محصولات و دستاوردهای باکیفیت این صنعت را داریم.

اسکندری با اعلام این‌که این نمایشگاه تا یکشنبه 26 دی‌ماه جاری دایر است گفت: تمام علاقه‌مندان و عموم مردم می­توانند تا این تاریخ از ساعت 16 تا 21 به محل دائمی نمایشگاه­های بین‌المللی فارس واقع در شهرک گلستان مراجعه کنند.

نمایشگاه تخصصی مبلمان منزل و دکوراسیون داخلی در شیراز آغاز به‌کار کرد