سیستم یکپارچه‌سازی اطلاعات شهری در کردستان در حال اجراست

پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵
سیستم یکپارچه‌سازی اطلاعات شهری در کردستان در حال اجراست

رئیس شورای اسلامی استان کردستان گفت: سیستم یکپارچه‌سازی اطلاعات شهری با هدف کمک به تحقق برنامه های اقتصاد مقاومتی در کردستان در دست اجراست.

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، زهرا آوجیان ظهر امروز در دیدار با مدیرکل پست استان کردستان که در محل ساختمان شورا برگزار شد، ضمن تشریح جامعه آماری شورای استان کردستان، اظهار داشت: استان کردستان در مجموع 4 هزار و 200 نفر عضو شورایی دارد که در 10 شهرستان، 29 شهر، 31 بخش و 86 دهستان فعالیت‌های خود را در چارچوب شورای استان ارائه می‌دهند. ‌ ‌ ‌‌  ‌ ‌ ‌‌  ‌ ‌ ‌‌  ‌ ‌ ‌‌  ‌ ‌ ‌

به گفته آوجیان، شورای فرادست در سطح استان فعالیت دارد و با تلاش‌های این شورا توانستیم گستره فعالیت‌های خود را به مردم بیشتر معرفی کنیم و اکنون در هر شهرستان یک نماینده امور شورای فرادست بر عهده دارد. ‌ ‌ ‌‌  ‌ ‌ ‌‌  ‌ ‌ ‌‌  ‌ ‌ ‌‌  ‌ ‌ ‌‌  ‌ ‌ ‌

رئیس شورای اسلامی استان کردستان افزود: فلسفه وجودی شوراهای شهر، استان، بخش و روستاها پیشرفت فرهنگی، اقتصادی، آموزشی و رفاهی استان بوده و با همکاری و همراهی قانون می‌توانیم در تمامی جنبه‌ها فعالیت‌های خود را گسترش دهیم.

وی اظهار داشت: طی سه سال و نیم گذشته در شورای فرادست استان کردستان توانسته‌ایم با دعوت از مدیران کل استان و حضور فعال اکثرا مدیران، پیشرفت‌های خوبی را در زمینه‌های مختلف کسب کنیم.

آوجیان عنوان کرد: اگر در شورای استان موفق عمل کنیم و امور مختلف استان را به توسعه برسانیم، سرمایه عظیمی را به نام اعتماد مردم کسب خواهیم کرد و این بزرگترین پاداش برای اعضای شورا خواهد بود. ‌

رئیس شورای اسلامی استان کردستان در ادامه تصریح کرد: در حوزه پست استان کردستان، سیستم یکپارچه سازی اطلاعات شهری در دست انجام داریم که این پروژه در راستای اقتصاد مقاومتی خواهد بود.

آوجیان افزود: مدیرکل جدید پست، یکی از بانوان فرهیخته استان در زمینه فناوری اطلاعات بوده و امیدواریم با همکاری‌های این اداره کل بتوانیم کارهای بسیاری را انجام دهیم.

وی تصریح کرد: سیاست‌های اقتصاد مقاومتی بدون کمک و حضور ارگان‌های مختلف محقق نمی‌شود و در این راستا هرگونه کمکی از سوی شورا و شهرداری دریغ نخواهد شد.‌

رئیس شورای اسلامی استان کردستان در پایان خاطرنشان کرد: از جمله الزامات شهرداری‌ها و شوراها، شناسایی معابر بدون نام و نام‌گذاری این معابر و بررسی کدهای پستی‌ است و امیدواریم با همکاری پست این امورات به راحتی و در اسرع وقت انجام گیرد.

سیستم یکپارچه‌سازی اطلاعات شهری در کردستان در حال اجراست
jkkjkjkjkj