نقش آیت الله هاشمی رفسنجانی در پیروزی انقلاب غیر قابل فراموش است

پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵
نقش آیت الله هاشمی رفسنجانی در پیروزی انقلاب غیر قابل فراموش است

فرماندار شهرستان دیر گفت: سال‌ها مجاهدت و تلاش برای استقرار نظام حکومت اسلامی در کنار رهبر انقلاب، مقام معظم رهبری و دیگر مبارزین انقلابی در قبل و بعد از انقلاب، از آیت الله رفسنجانی شخصیتی غیرقابل فراموش در ذهن مردم ایجاد کرد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان دیر، حمزه اعتماد امروز در مراسم یادبود آیت الله هاشمی رفسنجانی در شهرستان دیر اظهار داشت: آیت الله هاشمی رفسنجانی به عنوان یار دیرن امام و مقام معظم رهبری نقش گسترده‌ای در پیروزی انقلاب اسلامی داشته است.

وی اضافه کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، مرحوم هاشمی رفسنجانی بر اساس تعهدی که به انقلاب، نظام و مردم داشت در مسئولیت‌های مختلفی قرار گرفت که در روند استمرار و تنومندشدن ریشه انقلاب نقشی بزرگ بر عهده داشته است.

فرماندار شهرستان دیر گفت: سال‌ها مجاهدت و تلاش برای استقرار نظام حکومت اسلامی در کنار رهبر انقلاب ، مقام معظم رهبری و دیگر مبارزین انقلابی در قبل و بعد از انقلاب، از آیت الله رفسنجانی شخصیتی غیرقابل فراموشی در ذهن مردم ایجاد کرد.

وی با اشاره به نقش بی‌بدیل و کم نظیر آیت الله هاشمی رفسنجانی در هدایت انقلاب عنوان کرد: مردم ایران اسلامی با شرکت میلیونی در تشیع وی، مراتب قدردانی و تشکر خود را از زحمات چندین دهه آیت الله هاشمی برای پیروزی انقلاب و استمرار آن اعلام کردند.

نقش آیت الله هاشمی رفسنجانی در پیروزی انقلاب غیر قابل فراموش است
jkkjkjkjkj