افزایش 13.5 درصدی مراجعین سرپایی تصادف به مراکز پزشکی قانونی استان

پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵
افزایش 13.5 درصدی مراجعین سرپایی تصادف به مراکز پزشکی قانونی استان

مدیرکل پزشکی قانونی استان مرکزی از افزایش 13.5 درصدی مراجعین سرپایی تصادف به مراکز پزشکی قانونی استان خبر داد.

علی رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراک اظهار کرد: میزان مراجعه مصدومین ناشی از تصادف به مراکز پزشکی قانونی استان مرکزی در 9 ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 13.5 درصد افزایش داشت.

وی تصریح کرد: در 9 ماهه امسال 5 هزار و 889 مصدوم تصادفات به مراکز پزشکی قانونی استان مرکزی مراجعه کردند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که آمار مراجعین مصدومین تصادفات 5 هزار و187 نفر بود،  13.5 درصد افزایش یافته است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان مرکزی ادامه داد: از کل مراجعین سرپایی تصادفات در این مدت 4 هزار و 54 نفر مرد و یک هزار و 835 نفر زن بودند.

رضایی افزود: در این مدت اراک با 2 هزار و 722 نفر و ساوه با یک هزار و 351 نفر بیشترین و تفرش با 120 نفر کم‌ترین آمار مراجعین سرپایی تصادف را داشته‌اند.

وی بیان داشت: در 9 ماهه اول امسال بیشترین آمار مراجعین سرپایی تصادف به مراکز پزشکی قانونی استان با 795 نفر در شهریورماه و کم‌ترین آن با 496 نفر در آذر ماه به ثبت رسیده است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان مرکزی همچنین آمار فوتی‌های ناشی از حوادث وسایل نقلیه در این مدت را 417 مورد اعلام کرد و گفت: این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل 6.1 درصد افزایش نشان می‌دهد.

از: خبرگزاری فارس
افزایش 13.5 درصدی مراجعین سرپایی تصادف به مراکز پزشکی قانونی استان
jkkjkjkjkj