تعلیم و تربیت یکی از اهداف مهم سازمان بسیج دانش‌آموزی

پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵
تعلیم و تربیت یکی از اهداف مهم سازمان بسیج دانش‌آموزی

مسؤول سازمان بسیج دانش‌آموزی استان اردبیل گفت: تعلیم و تربیت یکی از اهداف مهم و برنامه‌ریزی شده سازمان بسیج دانش‌آموزی است که درکنار اداره کل آموزش و پرورش و با همکاری و مشارکت این دو نهاد این امر مهم در طول سال و در بین دانش‌آموزان مدارس استان انجام می‌شود.

 به گزارش خبرگزاری فارساز اردبیل، ایرج نقی‌پور پیش از ظهر امروز در همایش تجلیل ازاعضای کمیته هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش‌آموزی در آموزش و پرورش ناحیه 2 اردبیل اظهارکرد: سازمان بسیج دانش‌آموزی در کنار آموزش و پرورش در تلاش است تا با برنامه‌ریزی و برگزاری متعدد فرهنگی،علمی و آموزشی در مسائل مختلف اجتماعی، دستاوردهای انقلاب اسلامی را به دانش‌آموزان تبیین کند.

وی انتقال ارزش‌های دفاع مقدس و انقلاب اسلامی به نسل جدید جامعه به ویژه دانش‌آموزان را مهم ارزیابی کرد و افزود: باید تلاش کنیم تا دانش‌آموزان ما انقلابی باشند و انقلابی در جامعه و مدارس خود حرکت کنند.

نقی‌پور از برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی،علمی و تربیتی در حوزه‌های مقاومت بسیج نواحی 19 گانه استان اردبیل خبرداد و افزود: ده‌ها برنامه‌های فرهنگی، عقیدتی، علمی، پژوهشی و... با همکاری و مشارکت این حوزه‌های بسیج دانش‌آموزی درسراسراستان اردبیل درمدارس برگزار می‌شود.

وی با اشاره به حرکت بزرگ دانش‌آموزان بسیجی  منطقه  محروم روستای نساز درساخت پهباد بیان کرد: این دانش‌آموزان بسیجی توانستند با این حرکت نشان دهند که دانش‌آموزان اردبیلی از هوش و زکاوت زیادی برخوردار هستند که باید از این نوع دانش‌آموزان خلاق تقدیرو آنها را به جامعه معرفی کرد.

تعلیم و تربیت یکی از اهداف مهم سازمان بسیج دانش‌آموزی
jkkjkjkjkj