نوروزی: حیدری با میل خودش در بازی با سایپا به میدان رفت

چهارشنبه ۰۵ آبان ۱۳۹۵
نوروزی: حیدری با میل خودش در بازی با سایپا به میدان رفت

معاون پزشکی باشگاه استقلال گفت: حیدری برای مسابقه با سایپا اجازه بازی نداشت ولی با توجه به اینکه او بازیکن با تعصبی است در این مسابقه با وجود مخالفت ما،با میل خود به زمین رفت.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت باشگاه استقلال‏، دکتر امین نوروزی معاون پزشکی باشگاه استقلال در مورد وضعیت خسرو حیدری گفت: خسرو در بازی با سیاه جامگان به دلیل ضربه شدیدی که از طرف بازیکن تیم حریف به ساق پای چپش وارد شد دچار آسیب دیدگی در آن ناحیه شد که باروند درمانی، تا قبل از بازی با سایپا رو به بهبود بود.وی برای مسابقه با سایپا اجازه بازی به ایشان نداده بودیم ولی با توجه به اینکه خسرو بازیکن با تعصبی است و دوست داشت به استقلال کمک کند، در این مسابقه با وجود مخالفت ما، با میل خود به زمین رفت. خسرو در این هفته هم با تیم تمرین کرد ولی با توجه به تست های پزشک،ما به ایشان به دلیل آسیب دیدگی موجود  و جلو گیری از تشدید این مصدومیت، اجازه بازی ندادیم و ایشان تا بهبودی کامل، باید به فیزیوتراپی و تمرینات اختصاصی بپردازد.

او افزود: وریا غفوری هم به دلیل ضربه ای که در این هفته در حین تمرین به زانویش وارد شد، به اهواز نمی رود. این بازیکن پس از رفع التهاب در ناحیه آسیب دیده، نیاز به ارزیابی بیشتر دارد.

 
نوروزی: حیدری با میل خودش در بازی با سایپا به میدان رفت