Home

برانکو: اگر ما در لیگ قهرمان نشویم مقصر اصلی کی‌روش است

سرمربی تیم پرسپولیس گفت: اگر پرسپولیس و سایر تیم‌هایی که در لیگ قهرمانان آسیا بازی دارند، موفق نشوند و به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا نروند و اگر ما در لیگ قهرمان نشویم مقصر اصلی کی‌روش است.

دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵
برانکو: اگر ما در لیگ قهرمان نشویم مقصر اصلی کی‌روش است
سرمربی تیم پرسپولیس گفت: اگر پرسپولیس و سایر تیم‌هایی که در لیگ قهرمانان آسیا بازی دارند، موفق نشوند و به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا نروند و اگر ما در لیگ قهرمان نشویم مقصر اصلی کی‌روش است.
به گزارش ایلنا، برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: امروز 15 بازیکن در تمرین حضور داشتند و ربیع خواه هم مصدومیتش برطرف شده است. بقیه مصدومان به زودی آماده خواهند شد. شما خبرنگاران  فردا هم می‌توانید تمرین تیم را از نزدیک تماشا کنید.


 سرمربی پرسپولیس در خصوص فصل نقل و انتقالات گفت: به چند بازیکن نیاز داریم. باتوجه به اینکه نیم‌فصل دوم کمی سخت خواهد بود، نیاز است که به بازیکنان‌مان چند نفر اضافه کنیم. متأسفانه این دوره نقل و انتقالات کوتاه است. 10 روز دیگر بازی‌های‌مان آغاز می‌شود. بازیکنانی که می‌خواهیم در آینده بگیریم، بالقوه برای ما نیستند و با تیم ملی هستند. وقتی هم برگردند، مذاکره و جذب بازیکن سخت‌تر خواهد شد.

 برانکو با اشاره به مشکلاتی که پرسپولیس برای نقل و انتقالات نیم فصل دارد، خاطرنشان کرد: برای جذب بازیکن در دو مسیر کار می‌کنیم. یک دسته بازیکنانی هستند که در شرایط فعلی به آنها نیاز داریم و دسته دیگر هم بازیکنانی که برای فصل آینده می‌خواهیم.

 وی با اشاره به صحبت‌های روز گذشته خود که گفته بود درباره اردوی تیم ملی امروز صحبت خواهد کرد، گفت: روز گذشته در مورد اردوی تیم ملی صحبت نکردم، چون نمی‌دانستم آنها به اردو خواهند رفت یا نه. باتوجه به اینکه اکنون به دبی رفته‌اند، برای آنها آرزوی اوقات خوشی را دارم و امیدوارم در این اردو خوب کار کنند. چیزی که می‌خواهم بگویم این است که تیم ملی ما مهم‌ترین بخش فدراسیون فوتبال محسوب می‌شود. طبیعی است ما به عنوان پرسپولیس و من به عنوان سرمربی سابق تیم ملی و فعلی پرسپولیس برای تیم ملی کار و زندگی می‌کنیم. اکنون هم افتخار می‌کنیم که بیشترین بازیکن ملی‌پوش را داریم، اما فوتبال فقط تیم ملی نیست و کار کردن هم فقط برای تیم ملی نیست. رده‌های دیگر هم اهمیت دارند، مانند فوتسال، فوتبال بانوان و باشگاه‌ها که تیم ملی حیات خود را مدیون باشگاه‌هاست.

 برانکو با اشاره به اردوی تیم ملی تصریح کرد: اگر پرسپولیس و سایر تیم‌هایی که در لیگ قهرمانان آسیا بازی دارند، موفق نشوند و به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا نروند و اگر ما در لیگ قهرمان نشویم مقصر اصلی کی‌روش است. مقصر اصلی سازمان لیگ است که این برنامه را داده است. نمی‌دانم چه آقایی این برنامه را داده و فدراسیون هم مقصر است که این برنامه را پذیرفته است.

ادامه دارد...