مراسم دومین شب از لیالی قدر در پایتخت پاکستان برگزار شد

مراسم دومین شب از لیالی قدر در پایتخت پاکستان برگزار شد

اسلام آباد - ایرنا - همزمان با شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان، دومین شب از لیالی قدر و شب شهادت مولای متقیان حضرت علی(ع)، ایرانیان مقیم پایتخت پاکستان دعای جوشن کبیر را زمزمه کردند.

اسلام آباد - ایرنا - همزمان با شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان، دومین شب از لیالی قدر و شب شهادت مولای متقیان حضرت علی(ع)، ایرانیان مقیم پایتخت پاکستان دعای جوشن کبیر را زمزمه کردند. شرکت کنندگان در این مراسم، همزمان، همراه و همدل با دهها میلیون نفر از هموطنان در ایران اسلامی، 'الغوث، الغوث ...' گویان و اشک ریزان، در این شب آمرزش گناهان از خداوند طلب مغفرت کردند و با به سر گرفتن قرآن و زمزمه 'بک یا الله...' در این شب نزول کتاب آسمانی، با خدای خود به راز و نیاز پرداختند.
شرکت کنندگان در این مراسم همزمان با انجام اعمال ویژه دومین شب از لیالی قدر، برای شهادت مظلومانه نخستین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت به سینه زدند و اشک ماتم ریختند .
شهاب الدین دارایی رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در پاکستان، در دومین شب از لیالی شب قدر، به توصیف اهمیت و ویژگی های این شب پرداخت و شب قدر را بهترین شب برای طلب نور از خداوند و رفتن به سوی دربهای توبه توصیف کرد و با توضیح شرایط پذیرفته شدن توبه نزد خداوند، گفت که لیالی قدر، لحظات نزول قرآن، نزول ملائک بر زمین و بهترین لحظات توبه و استغفار است.
شیعیان پاکستان نیز روز و شب گذشته با حضور در مساجد ویژه شیعیان و امام بارگاه ها(حسینیه ها) در سراسر این کشور، مراسم ویژه دومین شب از لیالی قدر را برگزار کردند و با حمل تابوت نمادین حضرت علی (ع)، برای شهادت مظلومانه اول امام شیعیان عزاداری کردند.
آساق**1723
مراسم دومین شب از لیالی قدر در پایتخت پاکستان برگزار شد
jkkjkjkjkj