وداع با لحظه های ناب 'لیالی قدر' در پاکستان

وداع با لحظه های ناب 'لیالی قدر' در پاکستان

اسلام آباد - ایرنا - همزمان با شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان، سومین و آخرین شب از لیالی قدر و شام غریبان مولای متقیان حضرت علی(ع)، ایرانیان مقیم پایتخت پاکستان 'الغوث، الغوث...' گویان و درفضایی معنوی و آکنده از عطر نام علی(ع)، در سحرگاه چهارشنبه با واپسین لحظه های 'قدر' رمضان امسال وداع کردند.

اسلام آباد - ایرنا - همزمان با شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان، سومین و آخرین شب از لیالی قدر و شام غریبان مولای متقیان حضرت علی(ع)، ایرانیان مقیم پایتخت پاکستان 'الغوث، الغوث...' گویان و درفضایی معنوی و آکنده از عطر نام علی(ع)، در سحرگاه چهارشنبه با واپسین لحظه های 'قدر' رمضان امسال وداع کردند. شرکت کنندگان در این مراسم، همزمان، همراه و همدل با دهها میلیون نفر از هموطنان در ایران اسلامی، بعد از زمزمه دعای 'جوشن کبیر'، اشک ریزان ندای 'الهی العفو' سردادند و در این شب آمرزش گناهان از خداوند طلب مغفرت کردند و با به سر گرفتن قرآن و زمزمه 'بک یا الله...' در این لحظات نورانی نزول کتاب آسمانی، با خدای خود به راز و نیاز پرداختند.
ایرانیان مقیم اسلام آباد و دیگر شهرهای پاکستان، در سومین شب از لیالی قدر همچنین به مناسب شام غریبان نخستین اختر تابناک امامت و ولایت به سینه زدند و اشک ماتم ریختند .
شهاب الدین دارایی رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در پاکستان، در سومین شب از لیالی قدر، به توصیف شخصیت و ویژگی های امیرالمومنین علی (ع) پرداخت و با نقل روایاتی از شهید مطهری و امام راحل(ره) در وصف امام علی(ع)، شخصیت این امام بزرگوار را جامع و کامل از هر نظر توصیف کرد.
شیعیان پاکستان نیز با حضور در مساجد ویژه شیعیان و امام بارگاه ها(حسینیه ها) در سراسر این کشور، مراسم سومین شب از لیالی قدر را برگزار کردند و برای شهادت مظلومانه اول امام شیعیان عزاداری کردند.
آساق**1723
وداع با لحظه های ناب 'لیالی قدر' در پاکستان
jkkjkjkjkj